English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Rozumný muž může být zamilován jako blázen, ale ne jako hlupák.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím NicolaS - vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím NicolaS - vztah

Markys
09.02.22
19:27
Reg.7.4.19

Dobrý den, 13 let jsem žila v Řecku, pak i měla vážný vztah kde už byla v plánu společná budoucnost a děti. Minulý rok jsem přišla na nevěru a dalších pár věcí a lží které do vztahu nepatří. Ač jsem ho velmi milovala, věděla jsem, že náprava ani snaha o nápravu není možná. Dočkala jsem se jen dalších lží a zapírání a tak jsem se vrátila zpět do ČR. S ex jsem byla v kontaktu a v létě jsme se i viděli, ale nyní jsem zpět v ČR kde hodlám i zůstat. Nyní pracuji ve fabrice a beru to jakou nouzovku a jistotu v době covidu. Mám VŠ a mým oborem je hotelnictví a cestovní ruch, což teď úplně moc nefrčí. zajímá mě, jak to se mnou vypadá do budoucna. Ještě nejsem úplně venku z rozchodu, ale snažím se mít oči otevřené. Ale nikdo zajímavý kolem. Kamarádky už všechny zadané a s dětmi (čemuž se nedivím), ale zkrátka mi přijde, že nemám moc šancí nikde nikoho potkat. Moc bych si přála vyléčit se z minulého vztahu a znova se zamilovat a stihnout mít děti. Najde v dohledné době někoho? Budu mít děti? K ex mám pořád city, ale už začíná takové střízlivění (už je to přece jen rok) kdy za ním jen nefňukám a jsem naštvaná na sebe, že jsem ho nechala a neutla to včas a na něj, čeho všeho byl schopen. On se tedy pořád tváří, že je svobodný, ale tuším, že to mezi ním a milenkou pokračuje. Ještě malý dotaz. Na soc. sítích se mě poslední dobou snaží sledovat falešné profily. Upřímně může to být kdokoliv, ale napadá mě jen milenka. Je to ona? Předem děkuji, Markéta 21.3.1989 ve 23:10, ex. 20.11.1989 a milenka 21.4.2003.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)