English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Magictarot

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Magictarot

lidvan
07.10.22
17:29
Reg.27.1.17

Dobrý den, už jste mi odpovídal, můžu ještě poprosit na syna, Michal, 24.2.1999. Má psychické problémy asi 6 let, nechtěl se léčit, naposledy byl před 2 roky u psychiatra. Od ledna nefunguje, nepracuje. Teď se mi ho povedlo přesvědčit k nástupu do léčebny, jeden den chce, další ne. Nastoupí léčbu a pomohou mu tak, že bude schopen pracovat a žít relativně normální život?
Děkuji za ochotu, přeji hezký den
 
magictarot
07.10.22
20:55
Reg.28.9.22

Dobrý den, co se nástupu na léčbu týče, tak je ohledně toho Váš syn dosti uzavřený, sám od sebe na ni nenastoupí, budete ho muset přesvědčit Vy. Kdyby na ni opravdu nastoupil, tak by to mělo určitě pozitivní výsledky. Ze začátku by nebyly tak moc znatelné, on sám by mohl mít pocit, že to nemá cenu, ale po delší době by se situace, ve které se nachází, zlepšila. Žít normálně by určitě mohl, ale chce to z jeho strany trpělivost, kterou bohužel nemá.
 
lidvan
07.10.22
21:01
Reg.27.1.17

Moc děkuji za odpověď, přeji hezký zbytek večera
 
lidvan
07.11.22
09:53
Reg.27.1.17

Dobrý den, syn nastoupil 12.10 na léčení, první 2 týdny šly dobře, po návštěvě doma opět deprese, nemá chuť žít. Po návratu do léčebny dostal nové léky, diagnóza asi ADHD. Včera jsem byla za ním, má popáleniny na ruce, otiskl si na ni asi 8x žhavý zapalovač, což nikdy dřív nedělal. Nikdo to tam zatím neřešil, prý je to tam,, normální ''!. Já to už nezvládám, trvá to 7 let, mám pocit selhání, nedokážu mu pomoci, na vše jsem sama. Prosím, bude se situace měnit k lepšímu, nebo to syn sám ukončí? Jeho sestřenice se stejnými problémy se v červnu oběsila a já už nevěřím, že on to zvládne. Michal, ryba 1999, já Ludmila, panna 1965. Děkuji za ochotu
 
magictarot
09.11.22
21:38
Reg.28.9.22

Dobrý den, bohužel nic moc pozitivního Vám říct nemohu. Váš syn se opravdu snaží, i když to ne všichni vždy vidí. Do budoucna tam šance na zlepšení je, ale nevím, jak moc velká. Každopádně ale obdivuji Vaši statečnost, držte se.
 
lidvan
10.11.22
09:06
Reg.27.1.17

Děkuji za odpověď, přeji hezký den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)