English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Pascal

Veškeré neštěstí mužů pochází z toho, že neumějí zůstat klidně sedět ve svém pokoji
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

PROSÍM KONÍKA vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

PROSÍM KONÍKA vztah

meryl
04.12.18
20:37
Reg. před 2016

Prosím jak vidíte vztah s mým přítelem, nar. 3.10.1980, já 13.10.1972. Miluje mě a chce se mnou být? Někdy si tím nejsem jistá, zvláště když se nevidíme,tak moc nekomunikuje a nevím co si mám myslet. Zlepší se to? Moc děkuji. M.
 
meryl
04.12.18
23:33
Reg. před 2016

Dostala jsem od přítele zprávu, že si mě nezaslouží, obávám se, že se mnou již nechce být a chce se rozejít..? M.
 
Koník
05.12.18
07:51
Reg.7.6.18

Dobrý den, transitně máte v kvadratuře Pluto Uran, jelikož neznám čas všeho narození, může, ale také nemusí tohle napětí zasahovat do hrotu vztahu, Venuše je však v tyto dny v sextilu na Jupiter Merkur, tak by se to mělo zlepšit. To že si vás někdo nezaslouží,je vždy velmi nevyzpytatelné, muže to mít zamilovaný charakter, ale stejně tak opačný, kdy vám dotyčný dává sofistikovaně najevo, že vás nechce, pokud sledujete že se vám nechce věnovat, je odtažitý apod, znamená to spíš to druhé a nejlepší co můžete udělat je popřát mu hodně štěstí jinde a sama se realizovat také jinde.
 
meryl
05.12.18
08:03
Reg. před 2016

Děkuji Vám. Můj čas narození je v 9 h ráno, jeho v dopoledních hodinách, přesně nevím. Když jsme spolu, tak je skvělý. Jen když ne, tak říká že není na to, aby pořád psal jak na mě myslí, že mi radši řekne.Mrzi mě to. Já bych s ním chtěla být. Nedovedu si představit že nebudeme spolu. A než se z toho dostanu, tak asi další vztah bude za hodně dlouho.
 
Koník
05.12.18
08:25
Reg.7.6.18

Dobrý den, tak můžete být klidnější, hrot vztahů je v pořadu, máte mezi sebou teď Venuší trigon Saturn, co dá naopak stabilitu, ovšem může to působit vážnějším dojmem, nemejte obavy.
 
meryl
05.12.18
09:51
Reg. před 2016

Omlouvám se že pořád obtěžuji, ale vypadá přítel mi napsal, že potřebuju víc emocí, které mi není schopen dat a že ztrací koncetraci a kontrolu nad svou temnou stránkou, pracuje jako masér, cítí emoce z lidí, mě a už to nezvládá. Proto mě chce opustit, aby mi neubližoval.Dnes chce přijet, aby mi to mohl říct. Jen nevím jak to zvládnu, když se vídáme v práci. Je to opravdu konečné, nebo se to srovná? Děkuji M. 13.10.72 v 8 h, přítel 3.10.80 dopoledne.
 
Koník
05.12.18
10:03
Reg.7.6.18

Dobrý den, emoční problém mezi vámi opravdu je,jeho Saturn kvadratuje vaší Lunu, tedy blokuje vaše emoce, zároveň ale máte mnoho energie i harmonických aspektů mezi sebou, tak se zkuste rozumně domluvit. Saturn Venuše vám mohou dát stabilitu při respektování svých potřeb.
 
meryl
05.12.18
10:16
Reg. před 2016

Dekuji Vám.Já se o to snažím, a jeho argumenty jsou že se rozhodl a nedokáže se dívat jak mi ublizuje a jak trpím. Uvidíme co dál..
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)