English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Cervantes

Na velkých hodinách času je jen jediné slovo: Teď. Po ulici Potom se dojde k domu Nikdy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosím Koníka o výklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosím Koníka o výklad

eisa
14.06.18
19:03
Reg. před 2016

já 15,8,1968 vrátíme se někdy k sobě s mužem nar. 14,10,1965 nebo potkám někoho jiného, případně zůstanu už sama ?Moc děkuji za odpověď
 
Koník
14.06.18
22:17
Reg.7.6.18

Dobrý den, nebyl by dobrý nápad vracet se k tomuto muži tam máte zcela blokovane city, a pokud jste spolu žili před tím , a i přesto že tam je trocha pěkných prvků, tak víte, že tam byly bloky. Vy máte před sebou nový start, již za pár dnů přijde vzpruha, která nebude nejspíš nijak velká ale potěší, postupně přes léto půjde Venuše přes své natalní postavení, a Pluto, Uran, kdy je velká šance že se najde někdy kdo vám zpříjemní dlouhé zimních večery. Vy máte v rádiu Jupiter konjunkce Venuše, vám stačí se naladit, žádná negativa.
 
eisa
29.06.18
19:37
Reg. před 2016

dobrý den, děkuji za odpověď
myslíte tedy,že ke mně už nic necítí a není náděj na obnovení našeho vztahu ?
Jsme pořád manželé, ale našel si o 23 let mladší milenku. Poslala jsem ho za ní, bylo to už pro mě neúnosné, ale ona ho vyhnala. Přece se odstěhoval asi v naději, že se k němu vrátí a tak žijeme už dva roky odděleně, jezdí 1 týdně za dětma, občas zavolá. Já na něho stále myslím a pořád ho mám ráda. Vrátí se k němu ona i když má v současné době nový vztah ?
 
Koník
29.06.18
20:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, co vám mohu poradit, u vás je v napětí Neptun, vy jíž myslíte pouze na Iluzi, dále Saturn, je tam blok, zbytečně by jstě vynakládala energii a on by zase zklamal,ovšem je tu Pluto Luna v dobrém aspektu, nechte mu otevřené dveře, a pokud bude chtít, přijde, vy se však nepřemáhejte, myslete na to, že nejste jen někdo kdo bude dobrý až jeho to jinde omrzí, ať navštěvuje syna, ale vy se realizujte jinde, nemohla by jste si přece vážit vztahu, kde vas již jednou někdo opustil. Dejte šanci sobě a novými začátkum.
 
eisa
29.06.18
20:49
Reg. před 2016

děkuji za odpověď,
nechci být stále sama ale nedokážu navázat nový vztah, mám strach abych neublížila někomu jinému ani sama sobě ,protože nedokážu přestat myslet na něho a stále to moc bolí, ale moc si přeju abych poznala někoho s kým zapomenu na to co bylo a poznám vzájemnou lásku.Je někdo takový na obzoru ?
 
Koník
29.06.18
21:07
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano určitě je, k podzimním dnům již velká šance, a vlastně již počínaje létem buďte naladěna, vztah přijde. Vím že to není lehké, ale uvědomte si že vám to radost nedá když se vám vrátí domů, postupně by se dostavil další zmar. Tam máte tolik bloků, že by vás to ničilo zas, dejte šanci novému startu.
 
eisa
30.06.18
19:53
Reg. před 2016

dobrý den děkuji,za odpověď
chci se ještě zeptat na svého syna 17,2,1992 a jeho přítelkyni 23,1, 1991
ona nemá zájem starat se o domácnost ,vařit , uklízet to většinou dělá syn, jí to nic neříká, přesto, že má z minulého vztahu 6 letého syna .Ten si dělá co chce a je nezvladatelný. Neustále řeší její finanční a jiné problémy, sama není
schopná nic vyřídit. Syn se vlastně stará o dvě "děti". Když se snaží kluka vychovávat ještě se jí to nelíbí, přitom se o něho stará jako by byl jeho, což je samozřejmě v pořádku když spolu žijí.
Teď syn pomalu rezignuje a říká ať si vše už řeší sama ,že je mu to už jedno, neustále se hádají, ale stejně nechce z tohoto vztahu odejít.
Nepletu se do toho, on ví, že se může vrátit kdykoli domů, ale trápí mě to
Jak dlouho potrvá než si uvědomí,že to nemá budoucnost.
 
Koník
30.06.18
21:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, u nich je napadána Luna i Slunce Marsem. Komunikace je taky v napětí Merkur Mars, vás syn k ní vnímá zvláštní vazbu, tedy takovou zodpovědnou neb je Venuše v blízkosti Saturnu, tam bude velká tendence se vracet, zároveň generační Uran bude vnášet nějaké zvláštností, ohledně nezávislosti navíc jsou oba Vodnáři, Pluto v napětí Venuše, manipulace, žárlivost. Synovi teď jde Uran v kvadratuře na Venuši, takže to bude mít ještě trochu napjatý, bude řešit co a jak, bude se muset připravit a smířit s tím že se to začne lepšít až v polovině příštího roku, zatím je tedy potřeba přijmout svobodnější náhled a nijak se tím nerozčilovat, protože jakékoliv jednání může vyvolat nespokojenost, poté se to začne lepšit. Určitě teď bude mít vselijaka nutkání, odejít, zůstat,bylo by dobré to nějak originálně pojat. Neb přesně tohle momentálně Uran žádá.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)