English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

švédské př.

Vejce poučuje kuře, jak se snáší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Koníka

pajko11
15.05.19
14:07
Reg.19.11.16

Moc prosím o výklad zda-li mám vůbec nějakou šanci se uzdravit, zbavit se děsných fyzických bolestí. Děkujííííí.
 
Koník
16.05.19
07:51
Reg.7.6.18

Dobrý den, zadejte prosím datum narozenin a pokud možno i čas.
 
pajko11
16.05.19
10:45
Reg.19.11.16

29.7.1943 a čas asi kolem 10 hodiny dopoledne.

Děkujíííííííííííííííííí
 
Koník
16.05.19
14:00
Reg.7.6.18

Dobrý den, Neptun prochází oblastí zdraví,v opozici na Venuši do 12 domu, což může přinášet nemoc, Uran je v kvadratuře na Slunce což přináší různé změny a komplikace, ale zlepší se to, ovšem vyžaduje to trpělivost, léčbu, Neptun, s Uranem se uvolní příští rok. Ovšem již koncem tohoto roku pocítíte změny k lepšímu.
 
pajko11
17.05.19
10:37
Reg.19.11.16

Dobrý den. Děkuji Vám za výklad. Bohužel jsem ve věku kdy nevím jak dlouho ještě budu zde na Zemi a tak se bojím že skončím v daných bolestech.
 
pajko11
17.05.19
11:23
Reg.19.11.16

Obrátil jsem se na doktory ale ti znají pouze množství medikamentů a infuze, nic z toho nepomáhá. Již nejsem schopen ani trošky pozitivního myšlení, dostávám se do situace kdy má psychika je "na dně".
 
Koník
17.05.19
11:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, plně vám rozumím a chápu vaše pocity, ovšem nepřestávejte myslet pozitivně, dnes se vám začíná pomalu přibližovat Mars k Luně a přinese energii,určitě ji pocítíte, uvidíte že vám to zvedne náladu, Jupiter se jíž bzry obrátí do přímého směru vstoupí do IC (oblast domova) a pozitivní energii podpoří. Věřte že vše se změní v lepší.
 

pajko11
17.05.19
11:46
Reg.19.11.16

Děkujííí. Pokusím se nějak vpravit do mého myšlení něco pozitivního, snad se mi to podaří a bude lépe.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)