English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Konika

Corl
05.05.19
06:08
Reg. před 2016

Dobrý den,
mohla bych Vás prosím poprosit jen ...
mám se sejít s bývalým přítelem, David 5.8.88 mám z toho tak trochu obavy ... nevím jestli se s nim mám vidět aby mi to zase nezamotalo zbytečně hlavu, hodně jsem ho milovala a rozešli jsme se ne zrovna v dobrém. Děkuji za odpověď s pozdravem Jana 18.1.87
 
Koník
06.05.19
08:23
Reg.7.6.18

Dobrý den, mezi vámi je hodně energie a i harmonie, vnímá vás jako vůdčí, tedy on je ten, který se nějakým způsobem podřídí,nicméně Marsy jsou v trigonu, takže to nemusí dává najevo, ale projeví se to neb vaše Slunce plně ozařuje jeho Lunu, maté vůdčí němu poškozený Uran, maté sklon bouřit se, či ze vztahu se osvobozovat, je tu poškozený jěho Neptun, v něčem jste mu duverovala a on vás zklamal,důvěra je malá, je tu však mnoho harmonických prvků a Saturn v dobrém postavení, který je schopný navrátit stabilitu, budete li znát případný datum setkání, podívám se.
 
Corl
06.05.19
08:54
Reg. před 2016

moc Vám děkuji.
pokud mi to dnes potvrdí tak by jsme se měli vidět zítra ..
máte pravdu že jsem mu hodně věřila a zklamal mě, i to že jsem na něj byla hodně kvhuli tomu vzteklá ...
 
Corl
06.05.19
09:00
Reg. před 2016

Psal mi i něco ve smyslu že si to všechno co se stalo hodně vyčítá a pořád myslí na to co měl udělat jinak ... jenže je ten problém že mu nevěřím to co mi píše po tom všem ...
vím akorát že k němu pořád něco cítím, myslím na něj atd a to jsme se přez rok neviděli ...
 
Koník
06.05.19
09:16
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně máte tak na tři dny narušený Merkur, Mars, Uran, je to však zároveň velmi dynamický aspekt plný nutkání a dá se říct divoké až šokující energie, takže možná proběhne setkaní zítra,neb to nutkání tam je, Uran dává schopnost riskovat, já bych vám však radil,naplánovat setkání na později, koncem týdne případně, kdy se Mars posune , neb jinak proběhne docela přestřelka, která muže mít různé úrovně. Což by vás poté mohlo mrzet.
 
Corl
06.05.19
09:30
Reg. před 2016

Moc děkuji 😊
udělám co mi píšete, nechám to na později ... volno mi vychází na polovinu měsíce od 17.5. tak pak bych mohla. Nechci se s nim
dohadovat ani něco řešit.
Ale není tam z mé strany důvěra ... nevěřím mu že to myslí vážně neboli když si vyčítá něáký věci žeby semnou relativně asi chtěl být ... mám strach že mi ublíží a pro mě to bude ještě horší než bylo
 
Corl
06.05.19
21:49
Reg. před 2016

ještě bych Vás jen chtěla poprosit ty harmonické prvky jsou jaké? Moc Děkuji zaVáš čas 😊
 
Koník
07.05.19
07:02
Reg.7.6.18

Dobrý den, případně Slunce s Venuší v trigonu, Slunce v trigonu s Lunou. Luna Jupiter sextil, to dává velkou harmonii, Mars v aspektu na Venuší sexuální přitažlivost, Merkur k Venuši komunikaci, Saturn k ke Sluncem a Luně stabilitu a smysl po uspořádání
 
Corl
07.05.19
07:31
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji, já si sama něák všechno srovnám v hlavě ... bojím se akorát toho žeby mi znovu ublížil a já na tom byla zase blbě jako předtim ... jak se říká nikdy se nemá vstupovat do té samé řeky ... by mě musel hodně přesvědčovat o tom že to bude jiné a nevrátí se to do těch stejných koleji ... což si myslím žeby to tak po čase bylo ... a ještě jsem měla jenom jednu otázku ... je tam z jeho strany pořád láska nebo ne? Děkuji
 
Koník
07.05.19
08:07
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano je, navíc mu Mars pomalu blíží k Venuší, což akorát vychází s vámi.
 

Corl
07.05.19
09:09
Reg. před 2016

a to přesně prosím znamená co?
 
Koník
07.05.19
09:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, jde o energii Žena-Muž, setkání, kontakt, přitažlivost..
 
Corl
07.05.19
09:42
Reg. před 2016

Dobrý den,
moc děkuji ... já se toho setkání bojím a vůbec nevím jestli se chci setkat ... ale podle Vás se teda nakonec setkáme?
 
Koník
07.05.19
09:49
Reg.7.6.18

Dobrý den na 90 procent ano. Není se čeho bát, vaše Venuše bude v nádherném trigonu s Uranem a hned poté s Neptunem. Bude to originální a emoční
 
Corl
07.05.19
09:54
Reg. před 2016

s těma emocema jste se trefil, s nim jsem hodně emoční ... možná je to tím že jsem ho hodně milovala a teď to hlavně vůbec nemám sama v sobě definitivně srovnáno co k němu i když jsem ho tak dlouho neviděla cítím ...
 
Corl
07.05.19
16:51
Reg. před 2016

Ještě prosím Vás za jak dlouho tam vidíte to setkání? My jsme se ještě něák úplně nedohodli, máme oba málo času ... děkuji
 
Koník
08.05.19
13:46
Reg.7.6.18

Dobrý den,vyhněte se polovině měsíce neb Venuši budete mít v napětí s Merkurem, to dává celkové špatný dojem, komunikaci a nespokojenost, kolem 23 se Venuše dostane do opozice s Plutem a to dává dává transformaci a posun vztahům,je tam hloubka a v podstatě budete vědět na čem jste.
 
Corl
09.05.19
07:06
Reg. před 2016

Dobrý den,
já si to nechala celé projít hlavou a nebudu už ta iniciativní ... vždy jsem byla ta která se ozvala atd. Nechám to na něm ... ozve se mi sám aby jsme se domluvili? Děkuji a přeji hezký den
 
Koník
09.05.19
08:22
Reg.7.6.18

Dobrý den, Mars mu pravé začal konjunkci s Venuší, je tam sice ještě širší orbis, ale počínaje dneškem a pár dny se vám může ozvat, je tam velká pravděpodobnost.
 
Corl
09.05.19
08:53
Reg. před 2016

Dobrý den, moc Vám děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)