Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 11.12.2019
Svátek slaví Dana, zítra Simona.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
hadi10.12.19 / Zuza v Sny
Sledoval mě vrah a po 4 letech se vrátil08.12.19 / Mags v Sny
Znám jedno kouzlo...06.12.19 / Garry Scott v Láska
Stále se opakující sen29.11.19 / Indi v Sny

Krásné je vše, na co se díváme s láskou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj vyvolený si mě všimne. ”

Myšlenky moudrých

Konfucius

K jídlu mám jen hrubou rýži, piji jen čistou vodu, polštářem je mi má ruka, ale i tak jsem rád na světě. Bohatství a sláva získané nepoctivě jsou mi jen jako letící oblaka na nebi.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

prosim Konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosim Konika

Lalila
(18.03.19 / 09:38)
Dobry den. Co mou od neho cekat dal? On 15.12.82.
Ja 11.12.82.

Koník
(18.03.19 / 10:05)
Dobrý den, Venuše je momentálně mezi vámi v napětí, nadruhou stranu je v napětí se Sluncem a to může přinést v rozumné míře nějakou akci, Jupiter je v dobrém postavení a od 23 bude Venuše velmi dobře postavena, takže by to dal mělo být dobré.

Lalila
(18.03.19 / 12:27)
Jakou akci mate na mysli?

Koník
(18.03.19 / 15:05)
Dobrý den akci na základě Slunce ve Spojení s Venuší, kdy může dojít ke komunikaci,sblížení, apod, ale jelikož jde o napěťový prvek může se z toho snadno vyklubat nějaké nedorozuměni.

Lalila
(18.03.19 / 16:01)
A co me s nim ceka od toho 23.?

Koník
(18.03.19 / 16:14)
Dobrý den, Venušinská energie na Bázi Žena Muž na mnoho podob, přinejmenším tam bude znát nějaká příjemnější situace, záleží na hodně na vás. Zná li člověk přibližnou energii, musí jít té hvězdné naproti. V tom je vždy problém, neb člověk čeká, že vesmír za něho všechno vyřeší.

Lalila
(18.03.19 / 17:09)
Predevsim to musi nabidnout on a pak muze k te energii dojit? Nebo se mylim?

Koník
(19.03.19 / 11:44)
Dobrý den, energie vzniká již díky vzniklému tranzitu, čekání je poté vždy krok zpět. Vy máte výhodu že o tom tranzitu víte, on ne, tedy je lepší být aktivní z vaší strany, ale vy dva máte podobné nasazení, reakce by na sebe neměla dlouho čekat. Pozdrav a úsměv může být skvělý signál.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)