English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Demokritos

Štěstí i neštěstí je věcí duše.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosím Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosím Koníka

lidvan
12.07.18
12:42
Reg.27.1.17

Dobrý den, 11.9.1965 ve Zlíně, poznala jsem v květnu na seznamce muže, zatím si jen voláme, zařizuje byt a prý nemá na setkání čas. Datum jeho narození zatím nevím,asi červenec 1965,ale dle mého narození čeká mě teď nějaká důležitá schůzka nebo něco více? budou mi teď hvězdy přát? Děkuji Lida
 
Koník
12.07.18
12:58
Reg.7.6.18

Dobrý den ano tento měsíc je Vaše Venuše hodné nabitá, proběhnou velké změny starty, máte se na co těšit.
 
lidvan
15.07.18
22:50
Reg.27.1.17

Dobrý den, ten muž je narozený 27.2.1966, já 11.9.1965, co říkáte na naši budoucnost, mohlo by to vyjít? Mohl by tam být nějaký zásadní problém? Co muži narozeni v rybě, mám si na něco dát pozor? Děkuji
 
Koník
16.07.18
08:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, vztah je možný, energie Marsu u vás může z počátku vyvolat přitažlivost, ale do budoucna se připravte spíše na bitevní zónu, pokud si zvyknete na podléhání hádek. Ryba je specifické znamení, on je v podstatě hodně ovlivněn Rybou. Tady se může projevit celá řada vlastnosti, hlavně nenaletět slibům, dávat všemu reálný podklad a vyžadovat praktické výsledky.
 
lidvan
20.07.18
14:07
Reg.27.1.17

Dobrý den, já jsem nekonfliktní, nevyhledávám hádky, bude to tedy tento muž, kdo má sklon k hádkám? Setkání stále odkládá kvůli stěhování, kdy nám hvězdy přejí setkání? děkuji
 
lidvan
20.07.18
14:07
Reg.27.1.17

Dobrý den, já jsem nekonfliktní, nevyhledávám hádky, bude to tedy tento muž, kdo má sklon k hádkám? Setkání stále odkládá kvůli stěhování, kdy nám hvězdy přejí setkání? děkuji
 
Koník
20.07.18
15:31
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano sklony k hádkám budou spise7z jeho strany a setkání tam vidím již příští týden, Venuše půjde přes Uran,Pluto, Slunce takže vás překvapí
 

lidvan
12.08.18
10:08
Reg.27.1.17

Dobrý den, tak setkání bylo domluveno, ale opět ho posunul, tak asi příští víkend. Myslíte, že už to vyjde, nebo raději nic neočekávat? Nezdá se moc spolehlivý. Co o něm říká jeho datum narození., 27.2.1966
 
Koník
12.08.18
10:36
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše jíž nebude ovlivněna Uranem, takže překvapeni typu odsunutí se již snad konat nebude,navíc bude Venuše ozářena Sluncem, přesto nedoporučuji 20.8 kdy bude Luna v napětí.
 
lidvan
19.08.18
16:58
Reg.27.1.17

Dobrý den, tak dnešní schůzku opět odložil, prý moc práce kolem domu :( jsem hodně tolerantní, ale nemam moc ráda nespolehlivost. Dát tomu ještě šanci? Já 11.9.65, on 27.2.66 děkuji
 
Koník
22.08.18
10:12
Reg.7.6.18

Dobrý den, začátek příštího měsíce vypadá nadějně, Venuše bude na svém radixovém postavení, pokud se i tehdy vymluví, bez reakce ho ignorujte a soustřeďte se jinde.
 
lidvan
26.08.18
10:16
Reg.27.1.17

Dobrý den,co mě prosím čeká v nejbližší době v oblasti vztahů, rodiny a práce? 11.9.65, Zlín. Děkuji
 
Koník
28.08.18
08:08
Reg.7.6.18

Dobrý den,vztahy by vás měly potěšit, transitní Venuše se vám blíží k Venuši rádixové, Slunce teď máte na Merkuru, vhodné pro cestovaní, komunikaci, smlouvy,četbu, Pluto v trigonu na Slunce vás nějakým způsobem transformuje ale Pluto je retrográdní, takže toho bude nadlouho, Neptun je blízko Saturnu můžete pocítit bloky v práci, i v nějaké oblasti příkladně zdravotní, je to také delšíml tranzit, ale dá se to zvládnout tím že se uvolnite, to se po vás chce,je o cestu program nové struktury a příležitosti.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)