English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Konik

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Konik

AMY
26.11.18
08:23
Reg.29.10.16

Dobrý deň. Čo mám čakať od muža Peter 24.11.1976, ktory sa ponukol, ze nam s dcerkou pomoze financne a pomoze mi s najdenim prace. Nepozname sa este osobne. Aký je to človek? Ďakujem. Ľudmila 4.9.1988
 
Koník
26.11.18
09:48
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte mezi sebou opravdu pěkné aspekty, hloubky, nesobeckeho citu Luna Venuše a hlavně Mars Saturn, prosperitu stabilitu, finanční pomoc je pravděpodobná, je vak narušeny Mars, Merkur, pozor na energi, která může přerůst v hádky a nedorozumění. Je třeba ji používat pozitivně a bude to dobré.
 
AMY
27.11.18
08:29
Reg.29.10.16

Ďakujem pekne. Dôjde niekedy ku stretnutiu s týmto pánom 24.11.1976? Podarí sa mi nájsť v blízkej dobe prácu? Z práce, pri ktorej ste mi predpovedali úspech a stabilitu, ma prepustili. Ďakujem. Ľudmila 4.9.1988
 
Koník
27.11.18
08:58
Reg.7.6.18

Dobrý den ještě do konce roku by jste se měli setkat, ohledně práce, tak Saturn který by retrogradní, přecházel vám přes Neptun, nyní se již dal do přímého směru, Uran máte dobře aspektován, Jupiter též,práci najdete brzo nebojte.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)