English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosim Konik

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosim Konik

NedStark
19.07.18
10:18
Reg. před 2016

Dobrý deň, už som Vám písala 16.8.1990, písali ste mi, že ma čaká celkom pekná kariéra a mám tvoriť, v podstate teraz prišlo aj celkom veľa podnetov, ale stale si nejak neverim, bojim sa neuspechu, som cela akasi zablokovana, aj ked viem, ze toto napatie musim zvladnut, mohli by ste mi prosim poradit, ako sa zbavit toho strachu? pocitujem uzkost uz len ked ma niekoho o nieco ziadat, stale si neverim. upokojilo ma sice, ze ste mi napisali, ze vsetko dobre dopadne, ale stale citim akoby take napatie, hlavne v sebe
 
Koník
19.07.18
11:21
Reg.7.6.18

Dobrý den, tady je potřeba to překonat, protože Uran vám dělá a bude dělat kvadraturu na Venuši ještě i příští rok, je potřeba se uvolnit a nebránit se změnám které budou přicházet, chtějí vás posunout, momentálně se taktéž těšte ze Slunce které vám stojí na Venuši a Venuše, která vytváří trigon na Saturn, soustřeďte se na posun a stabilitu ve které vás Saturn podrží. A bude to všechno dobré.
 
NedStark
19.07.18
12:06
Reg. před 2016

a este sa smiem spytat, cto sa tyka vztahov ci prace?
 
Koník
19.07.18
12:27
Reg.7.6.18

Dobrý den, Vztahy mohou procházet na základě Uranu změnami a Práce by měla být podpořena pravé Saturnem.
 
NedStark
19.07.18
12:39
Reg. před 2016

uprimne, ja sa viac bojim prace ako vztahov, tie sa casom nejak ustalia a upracu, je sanca, ze v praci uspejem?
 
Koník
19.07.18
12:43
Reg.7.6.18

Dobrý den ano , velká šance, teď pravé je Saturn v dobrém postavení, takže ničeho se nebojte.
 
NedStark
19.07.18
12:47
Reg. před 2016

super, to sa tesim, dakujem krasne za nezistnu pomoc :)))
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)