English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Koník

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Koník

lidvan
08.06.18
13:12
Reg.27.1.17

Dobrý den, uz přes rok jsem bez trvalého vztahu, i když intenzivně hledám na seznamce. Možná mám velké nároky nebo je chyba v komunikaci, sama nevím. Najdu slusného muže pro trvalý vztah? Ludmila, 11.9.1965. Děkuji
 
Koník
08.06.18
13:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, Vzpomeňte si na mne pár dnů před Vánocemi, bude tam muž, nyní u vás probíhá zvláštní proces rozpuštění struktur, které vás brzdí, brzdily, déle to trvá a člověka to může dost psychicky ničit. Sice teď máte Venuši v příjemném trigonu na Lunu, což vás může velmi ladit do tónů laskyplnych pocitu, ale zároveň je tam plno napětí, převážně Sluneční energie teď prožívá nejednu kvadraturu, ideální je teď velké uvolnění a vyčkat. Vztahy teď chvíli změňte na Dobrý zákusek v cukrárně. Vztah však určitě přijde.
 
lidvan
08.06.18
14:36
Reg.27.1.17

Moc děkuji za odpověď
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)