English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosím Kočkupočku

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosím Kočkupočku

Zinka
29.07.18
19:55
Reg.28.10.16

Pekny vecčer, prosím Vas kedy mi príde do života partner, ktoremu bude na mne zaležať, bude medzi nami obojstranná láska a opora, byť s niekým len preto aby som a niekým bola nechcem, zažila som už dosť smútku, 23.8.1970, ďakujem, Inka.
 
kočkapočka
29.07.18
19:57
Nereg.

IP: 213.195.201.*
Dobrý večer, ano, já ten smutek cítím. Byl Váš muž nemocen? Nejdříve se musíte odloučit od minulosti a pak můžete začít znovu. S bolavým srdcem bohužel nemůžete potkat dvojníka, klona, z Vaší minulosti, resp. nemůžete potkat muže, který by vás zajímal.
 
Zinka
29.07.18
20:03
Reg.28.10.16

Dakujem, ja ho mám ešte vždy rada, asi aj on mňa, ale vzdal sa nášho vzťahu, aby mohol byť občas s deťmi z býv. vzťahu, s býv. partnerkou to nebolo citové ani keď sme sa stretli. Nedokážem na neho zabudnúť, on S. 15.9.1979, ja jeho lásku cítim aj keď už 2 roky nie sme spolu. Alebo sa ešte ku mne vráti?
 
Zinka
29.07.18
20:06
Reg.28.10.16

a áno máte pravdu, lieči sa dlhodobo.
 
kočkapočka
29.07.18
20:11
Nereg.

IP: 213.195.201.*
vypadá to, že jste to už vzdala, že se vrátí. musela byste na to přes ty jeho děti, které byste vzala za své a tak se k nim chovala. ale nevím, jestli je to reálné se s ním a dětmi stýkat.
 
Zinka
29.07.18
20:15
Reg.28.10.16

ja som to nevzdala, len ma to veľmi trápi, on nechce komunikovať, ale keď sa náhodou niekedy vidíme, tak ja to na nom vidím, ze ma má rád, ale vsetko odmieta. Deti mu žiju v Cechach, on je na Sk, takze cez deti to nejde. Ako to prosim ku mne nastavene on?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)