English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Crane

Přítel je osoba, se kterou se odvažujete být sám sebou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím Kett

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Kett

Janie-Z
06.02.20
19:13
Reg. před 2016

Dobrý deň, prosím Vás o nazretie či nás v roku 2020 s manželkou čaká niečo pozitívne čo sa týka osobného života resp. rodinného, vzťahu, práce, financií. Podarí sa mi v dohľadnej dobe získať zamestnanie resp. v akej oblasti. Budeme mať s manželkou ešte dieťatko? Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď. Ja:Ján 3.6.1971, manželka :Andrea 16.4.1977.

Ján
 
Kett
07.02.20
10:27
Reg.5.2.20

No - budu drza jo? mate problem, protoze jeden z vas sedi na penezich. V blizke budoucnosti se nekdo choval dost marnive a vztah utrpel na poli duvery a financi. Nicmene vam to krizi karta Umirnenost, ktera radi, ze pokud se nebudete hadat, pokusite se najit zlatou stredni cestu (pro oba!) otevrenou komunikaci a postupne si udelejte plan na realizaci tech planu co porad odkladate, aby se zmirnil pocit zoufalstvi z toho cekani - tak to bude mozna dobry.

Pro ted je tady moznost novych kreativnich projektu - na kterych se muzete podilet spolecne
- blizka budoucnost - a tady nevim - 10 mecu vzhuru nohama - to znamenat rozpad skupiny. Jen nevim, jestli se to tyka vaseho vztahu, nebo to ma navaznost na u kreativni prilezitost - a nasledne zmene zamestnani.

Kazdopadne vas karty vyzyvaji k abyste byl na pozoru - MARNIVOST citova i financni, nehazardovat s tim co mate.

Cele to vede k 7 poharu - ta prinasi HODNE prilezitosti! Jenze kdyz jich je moc, je v tom zmatek - karta radi se spolehnout na intuici.



p.s. - jsem rocnik 77 a kdyby mi manzel prisel ze chce dite, tak ho zenu holi :D jako uz opravdu jsme stary, vite?
 
Janie-Z
07.02.20
12:23
Reg. před 2016

Drzý budem teda aj ja☺️... popravde dosť sa mi uľavilo že nemusím od Vás čítať niečo v tom duchu ako Gabula o pár tém vyššie☺️. To bol fakt mazec... citlivosť pravdepodobne nebude vašou najsilnejšou stránkou, podobne ako výklad z kariet☺️. Mňa totiž vôbec nezaujíma váš názor na vek a ani čo by ste robili s vašim starkým teda možno až na nejkú tú zaujímavú sexuálnu polohu, aj keď teda vo vašom veku ako sama píšete... ☺️. Pretože ja som ja a vy ste vy a navyše tu ide o niečo iné ako je vaša "psychologická poradňa" a typovanie z kariet. Ale dám vám radu aj ja... na tie karty sa vyprdnite ja mám doma lenormandky a cigánske a podobný výklad ktorý stojí za hovno si spravím aj sám, lenže ja narozdiel od vás viem že na to nemám. Želám vám pekný deň.
 
Kett
07.02.20
12:48
Reg.5.2.20

Super 😁 me cikansky ani lenomard nikdy nic netekli - jsem rada ze vam fungujou 🤗 hezky den
 
Janie-Z
07.02.20
13:03
Reg. před 2016

Obávam sa že vám nehovoria ani tie ktoré používate teraz teda ak vašim cieľom v tomto fóre nie je len robiť si z ľudí srandu a urážať ich. Ale na to aby ste sa nad sebou vážne zamyslela ste už dosť stará že?
 
Kett
07.02.20
13:31
Reg.5.2.20

No, ja jen ctu co vidim. Je mi fuk jestli jste pripraveny to slyset. Predpokladam ze kdybyste nebyl, tak byste se neptal. Pokazde kdyz si nekomu reknu o vyklad, beru to s rezervou. Neurazim vykladace, i kdyz s nim nesouhlasim. Spis koukam, jestli nahodou nevidi neco co mi unika - ale vam asi nic neunika, vsechno vidite jasne.
Pak nechapu proc ta osobni rovina. Ja ty karty nemuzu precist ve vyznamu ktery nemaji. A netvrdim, ze se napojim vzdycky ... . To vi kazdy kdo vyklada karty, ze?
 
Janie-Z
07.02.20
14:07
Reg. před 2016

Ja vás ale pani neurážam,to robíte skôr vy ľuďom ktorí vás o výklad prosia. Už len ako sa tu chováte svedčí o tom že vy so schopnosťou vykladať karty nemáte nič spoločné. A že vám je to fuk ako to ľudia príjmu to tiež o niečom svedčí. Mali by ste svoje frustrácie ventilovať iným spôsobom. To že niekto nemôže mať deti je veľmi vážna a citlivá záležitosť a určite nikoho nezaujíma aké lieky a koľko krát denne ste so svojim starkým sexovali keď ste mali podobný problém. Mňa by to urazilo a vám je to fuk a napriek tomu tu píšete hlúposti. Pretože pani dieťa je dar a nie produkt a ten dar nedostane každý bez ohľadu na to akú antikoncepciu užívate a potom koľko krát denne sexujete a nezaváži ani fakt že aj vaše kamošky potom otehotneli. Takisto nechápem že ak si niekto nedokáže nájsť primeranú prácu automaticky je u vás lenivý. To vám ukážu karty? Mám pocit že vaša potreba sa ku všetkému "kompetentne" vyjadrovať ďaleko presahuje diel slušnosti ktorý máte k dispozícii. A ešte raz zdôrazňujem že ja karty nevykladám pretože si myslím že na to nemám narozdiel od vás.
 
Kett
07.02.20
14:21
Reg.5.2.20

Nevim jak dlouho vykladate karty vy. Ja proste vim, ze kdyz se lide ptaji stylem co mam delat, tak je ty karty vzdycky poslou k sipku.

Ta pani urcite nemusi byt lina - ale otazka musi byt polozena jinak. Musite zaujmout nejaky konkretni postoj aby vam mohli rict co bude.
Karty to za vas nevyresi.

Mozna ma pani problem protoze musi byt kde je a tam moznosti pro sebe nevidi. Otazka tedy zni- proc se nepohne jinam?

Jenze ona se tak nezepta - a tak se nikdy nedovime, jak ji pomoct. Protoze ona nikdy nezaujme konkretni stanovisko. Dyt ani nevim, jestli by se mohla stehovat nebo dojizdet ... .Ceka ze ji karty daji telefon na pani co ji zitra prijme

Mozna to nekdo umi, ja ne.

Takze jsem pani neustale navadela at se nad tim problemem zamysli z jineho uhlu pohledu. Toho nebyla schopna. Ale pak ji ja nemuzu pomoct.. .

Vy oproti tomu jste rekl svuj postoj konkretne - ze mi tam vylezlo, ze jsou tam problemy? No jestli nejsou, fajn... .. Jsem rada ze si tim muzete byt jisty. Lhat vam ale nebudu. Co vylezlo vylezlo. Berte nebo nechte bejt.
Me kdyby nekdo rekl neco takoveho o mem vztahu, bezim za manzelem a ptam se ho co mu jako vadi, at to povi. On by se mi mozna vysmal a pak bych si rekla ze ten vyklad se fakt nepoved.
 

Janie-Z
07.02.20
14:44
Reg. před 2016

Ešte raz píšem... Ja karty nevykladám. Mám ich, pár krát som to robil sám pre seba a zistil som že na to nemám. Ja si myslím že slušnosť by vás nič nestála práve preto že neviete v akej situácii sa človek na druhej strane nachádza a aké má prekážky. Slušne sa dá zachovať vždy a nemusia sa do toho vkladať svoje osobné antipatie k danému človeku.
 
Kett
07.02.20
14:54
Reg.5.2.20

Me je jen lito, ze do toho lidi tahaji nesmysly. Ja vam rekla co mi vyslo - nesoudim a jak se zachovate je vase vec. Jsou to jen karty.

Te pani bych taky rada pomohla - jenze kdyz nepohnu jeji mysli, nebude poslouchat. A to musi zvladnout sama.

Vykladaci karet nemaji osobni antipatie - a uz vubec ne takhle na blind pres internet. Lidi neznam, nikdy jsem je nevidela. Reaguju na otazku. Blba otazka blba odpoved no.
vykladam a ctu. Jak to je.

Nestracim jen cas vykladanim niceho - k tomu mi musi vyjit tazajici vstric... . To je cele... .

Kdybyste vykladal karty, vedel byste ze neni dobre a spatne. Vetsinou jen JE.
 
Janie-Z
07.02.20
15:35
Reg. před 2016

Berte to tak že nie každý vie ako má položiť otázku a možno ho bude treba naviesť ale u vás je ten povýšenecký spôsob komunikácie až príliš zjavný.
 
Kett
07.02.20
15:51
Reg.5.2.20

Udelame spolu dohodu - ja najdu nekoho kdo me nezna a ukazu mu bez vysvetlovani konverzaci mezi mnou a tou pani a vy to same.

Pak si napiseme jak na to koukali cizi lidi.

Ja bych se nad tou povysenosti hadala. Ja bych primo rekla, ze jsem pani vodila za rucicku a ukazovala ji jakym smerem premyslet. A jsem presvedcena, ze to ta pani proste nechtela.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)