English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Hermit na vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit na vztah

lidvan
18.07.21
22:30
Reg.27.1.17

Dobrý den, Ludmila, 11.9.1965, jsem od podzimu sama, najdu příjemného muže pro trvalý vztah? Děkuji
 
Hermit
19.07.21
17:31
Reg.17.7.21

Milá Ludmilo,
vyložila jsem karty LeNormand, berte to jako náhled do konce roku.
Karta muž je hned vedle vaší karty, ale obávám se, že ještě nejste dostatečně odstřižená a vypořádaná s bývalým partnerem... .protože následuje varování před nepoctivostí toho pána, snaží se něco ošulit, možná vás i podvést. Asi vás nepotěším, ale do konce roku tu máte střídavě oblačno - malé radosti a úspěchy se střídají se zásahy neupřímné osoby, která mám může škodit.
Pokud netáhnete za sebou něco z minulosti, může to být i rada, abyste s aktivním hledáním partnera počkala min. do toho podzimu. Pak se samozřejmě může všechno změnit, ale nyní to vidím takto.
Přeji vám hodně štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)