English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit

Zuzulinka
29.10.21
17:04
Nereg.

IP: 52.188.168.*
Dobrý den, paní Hermit.
Chtěla bych požádat o výklad na lásku, co mě čeká.
Jsem poněkud dlouho v životě sama a ráda bych někoho k sobě, ze začátku třeba i věrnou spřízněnou duši a nebráním se i založení rodiny. Co mě čeká ? Děkuji a přeji brzké uzdravení.
Zuza, 18.2.1977
 
Hermit
13.11.21
20:10
Reg.17.7.21

Milá Zuzo,
pokud najdeme v životě spřízněnou duši, našli jsme mnohem větší poklad než lásku... .
Píšete, že se nebráníte založení rodiny, v tomto případě je třeba brát i muže s dětmi, rozvedené, vdovce... .Protože vzhledem k vašemu věku, je početí už téměř nemožné, i když nám časopisy pro ženy a trendy cpou něco jiného... ..Tady je třeba si nalít čistého vína. Současně varuji před muži "starými mládenci" - co se ve vašem věku nikdy neoženili, nikdy s nikým nežili, žijí třeba ještě s rodiči... ..snad mi rozumíte, to je velmi rizikové.
Karty jsem vytáhla:
8/Síla - 9/Poustevník - 4/Císař - 7/Vůz... ..
tak to je síla:)) nádherná řada ze samé velké arkány, už to je příslib, že věci se dají do pohybu a příští rok vám opravdu vstoupí do života silný muž. Předcházet tomu bude ještě pár měsíců "samoty", ale to přece je příležitost naučit se žít "sama se sebou", mít se ráda a zvládat život... .a věřte, že nás čeká hodně nových a jiných věcí a události. Doba je těhotná událostmi, už je tak v 8. měsíci:))
Tak vám přeji, ať je to dobrý a silný muž, který vám bude oporou, karty jsou to krásné.
Očekávejte neočekávatelné ve všech směrech, to platí pro všechny lidi na tého Zemi.
Mějte se hezky.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)