English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Hermit- ucho

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit- ucho

N1kka
21.08.21
08:57
Reg. před 2016

Prajem krásny, dobrý deň.
Poslednú dobu mi začalo akokeby dunieť v uchu, su to skôr hlbokejšie tony, dnunieva mi tam sem tam z času na čas, vždy mi to zatial prešlo potom po nejakom čase sa to zase vráti. S čím by to mohlo súvisieť?Dakujem veľmi pekne.

S pozdravom Monika.(30.12.1983)
 
Hermit
22.08.21
20:36
Reg.17.7.21

Milá Moniko, tak to je tedy zapeklitý dotaz!
Ale zkusíme, co na to klasický R/W tarot:
Velekněz - Viselec - Blázen... ..
moje shrnutí těchto tří karet by mohlo být asi takto:
Viselec naznačuje, že v uchu mohlo dojít k nějaké "ucpávce", něco tam stagnuje - je tam něco, co tam nemá být - a na fyzické úrovni klidně zárodek infekce z koupání, "výpotek" mazu, odumřelé kožní buŇky... ..Poloha viselce také může naznačovat, že jste si podráždila vnitřní ucho - takové to centrum rovnováhy a vnímání těla - něco o tom vím, protože jsem to zažila... ... rozdráždila mi to motorová sekačka... ..Na to je jedině lékař - ten s vámi provede pár cviků a zjistí, jak na to jste. Současně se podívá dovnitř.
Blázen - rozhodně s ničím neexperimentujte, nějaký česnek... ..vodka... ..NIC takového. S důvěrou s svěřte lékaři.
Tolik k fyzické úrovni.
Na astrální úrovni těla to může být nedostatek tolerance, letité spory o zásadní životní směřování, o životní styl... ..nebo si necháváte pravidelně "vyčinit" a nějakého samozvaného "všeználka"... ... a už toho máte dost.
Každopádně k lékaři na ORL, nečekat na další víkend, já tam čekala jednou 3,5 hodiny s uchem a lezla jsem po zdi... ..
Přeji vám, ať se to vyléčí.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)