English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Spinoza

Vytrvale jsem se snažil nesmát se lidským činům, nenaříkat nad nimi, ani si je neošklivit, nýbrž je pochopit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit

lidvan
26.08.21
09:34
Reg.27.1.17

Dobrý den, Ludmila, 11.9.1965, jsem rok sama, minulost mám uzavřenou. Naposledy mi karty radily s hledáním partnera počkat do podzimu, chtěla bych se zeptat, jestli by se teď mohl objevit vhodný partner pro trvalý vztah? Děkuji
 
Hermit
27.08.21
18:42
Reg.17.7.21

Milá Ludmilo,
karty jsem vytáhla: Páže Pentakl - 4/Hole - 11/Spravedlnost - 2/Hole... ..
Vypadá to, že sám přijde do cesty skutečně nějaký protějšek, myslím, že mladší a vy sama budete tím iniciátorem. Možné je také seznámení na nějaké společenské, nebo hromadné kulturní akci. Poměrně dost vás to zasáhne a vrhnete se do toho po hlavě, ale pak přijdou zcela logicky pochybnosti, jestli je to ten správný člověk pro vás. Budete váhat a zvažovat, jestli vám ta známost stojí za to... ... Do konce roku to bude občasné scházení se, občas rande, ale každý si ponecháte své soukromí. Na konci roku budete rozhodnutá to nějak posunout dál, nebo jít od toho muže.
Zdraví
Hermit
 
lidvan
27.08.21
20:14
Reg.27.1.17

Dobrý večer, moc děkuji za výklad
 
lidvan
08.09.21
11:19
Reg.27.1.17

Milá Hermit, měla jste pravdu, skutečně mě na seznamce oslovil charismatický muž o 12 let mladší. Odmítla jsem ho pro velký věkový rozdíl, ale za několik dní jsem na jeho profil narazila na Facebooku a musím přemýšlet, jestli to není znamení, ať to zkusím. Já Ludmila, 11.9.1965, on Jan, 44 let. Společné bydlení ani do budoucna neplánuji. Co říkají karty, mohl by z toho být hezký vztah, nedokážu se rozhodnout, jestli mu zase napsat. Děkuji za odpověď, přeji hezký den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)