English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Fosdick

Nejsou nešťastná manželství, jsou nešťastní lidé a manželství je jen ukazuje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosba pro Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosba pro Hermit

Angle_01
04.10.21
19:18
Nereg.

IP: 152.200.142.*
Dobrý den, ráda bych požádala o radu, jak to vidí karty.
Dostala jsem nabídku práce v oční optice + na půl by tam byla i administrativa. Já váhám, ale je to práce za dobré penízky, jen bych se asi musela přestěhovat, protože dojíždění by mě stálo moc volného času.
Chci se zeptat, jak postupovat, vzít nabídku, bylo by místo vhodné pro mě ? Děkuji moc.
Andrea, 2.12.1984
 
Hermit
04.10.21
21:34
Reg.17.7.21

Milá Andreo,
obecně práce v optice je určitě "čistá" práce, v teple, obklopena hezkými věcmi, příjemné prostředí. Můžete se hodně naučit, třeba se z vás stane dobrá konzultantka přes vizáž a správný výběr brýlí:)
Karty máte:
7/Holí - 9/Micí -Královna Mečů - 3/Mečů... ..
No, je to "tak i tak"... .jako ano a ne... .
Práce by vás naplňovala a finančně byste si polepšila, takže karty radí jít odvážně do toho... .však se nemusíte hned stěhovat, ne? Už jste v tom něco podnikla, ohledně stěhování? To byste se stěhovala sama, nebo s rodinou? Protože někdo blízký kolem vás by nesl nelibě, byl by z toho zklamaný, docházelo by ke sporům... .Pokud to závisí jen na vás, tak zkuste nejdříve to dojíždění, bude to náročné, budete se muset naučit asi dost nových věcí. Tak až ty zvládnete, tak se můžete poohlížet po stěhování, práce vás bude z počátku dost vysilovat a stresovat. Ale zase je to dobrá příležitost, takže na to jděte postupně.
Přeji vám hodně sil a odvahy.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)