English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosba-Koník

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosba-Koník

Janka
08.06.18
09:02
Reg. před 2016

Dobrý den, prosím o výklad, jestli mě v budoucnu čekají nějaké větší změny (zdraví, finance) a dále jaký vztah ke mě vlastně má muž narozený 11.10.65. Moje datum 5.11.60. Moc děkuji za Váš čas.
 
Koník
08.06.18
09:48
Reg.7.6.18

Dobrý den,u vás je potřeba se napojit na velmi pozitivní energii, Jupiter se vám blíží na Slunce, Tedy, expanze, radost, bude se otáčet a poté ještě jednou, jde o nový start do života, dále buďe hrát velkou roli Saturn, ten váš právě může nutit chmurně přemýšlet.Ve vášeň vztahu vidím trochu bitevní zónu, také neschopnost projevit city, občas depresivní pocity. Váš muž má blok, je tam celkové více rozvinuta praktická záležitost, a ten směr se již nezmění, vy sama to máte těžší protože daleko víc vnímáte hloubku a bolest, je potřeba to přestat řešit, jen by vás to trápilo. On se poté více uvolní.
 
Janka
08.06.18
10:10
Reg. před 2016

Moc děkuji, takže žádné velké negativní změny, na které bych si měla dát pozor, mě tedy do budoucna v oblasti zdraví a financí nečekají? V tom vztahu je to složitější, ale ten blok tam bohužel opravdu je. Děkuji předem, pokud mi ještě odpovíte - pěkný den.
 
Koník
08.06.18
10:18
Reg.7.6.18

Jelikož vám půjde Saturn přes svou nativní pozici, je dobré dbát o takové jako kůže, kosti, zuby, klouby,vlasy, nachlazení, prochladnutí, vitamínovat se určitě tedy vyplatí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)