English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Index životních nákladů: Oddělený život dvou lidí je téměř dvakrát dražší než jejich život společný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosba k panu Koníkovi

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosba k panu Koníkovi

LeaLonval
05.09.18
22:10
Reg.5.9.18

Dobrý den,
během tohoto roku se mi život otáčí o 180°. Změnila jsem práci a nejsem si jistá, zda to byla dobrá volba. Finančně jsem si polepšila, ale je to větší stres. Mohl byste se prosím podívat na tuto pracovní oblast, zda je tam nějaký vývoj/změny?

Dále mě na konci tohoto měsíce čeká stěhování, jsem z toho hrozně nervózní, nestěhuji se dobrovolně. Tam, kde jsem, jsem spokojená. Můžete mi prosím napsat, zda to proběhne v klidu, zda se mi podaří najít fajn bydlení?

Velice děkuji za odpověď, moc si toho vážím.
Lea 4.11.1988 ve 4:05 hod.

 
Koník
06.09.18
09:35
Reg.7.6.18

Dobrý den, dobrá zpráva je, že Saturn se dnes dal do přímého směru a opustí tak již své nativní postavení ma kterém teď dlouhou dobu stál a byl retrogradni,tedy se začne převážně pracovní stránka lepšit, ovšem ješte bude třeba vydržet přechod přes Neptun, kdy může přijít zmar,bloky a v podstatě jde o o rozpuštění starých struktur, dá se říct tom bratr pozitivně neb se otevřu dveře novým věcem, koncem měsíce teď bude velmi dobrá energie od Jupiter Slunce Mars, na co však dát pozor, tak na, smlouvy, podpisy, nenechat se něčím ovlivnit, neb Merkur bude v napětí s Neptunem, všechno důkladně zvážit.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)