Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 17.9.2019
Svátek slaví Naděžda, zítra Kryštof.

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Dřív jsem přemýšlela, co si o mě myslí druzí. Dnes už mě to moc nezajímá. Zjistila jsem, že moje štěstí nezávísí na nich, ale na mně.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

arabské př.

Je-li tvůj přítel medový, nemusíš ho proto sežrat celého.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Pro paní Sien

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Pro paní Sien

Saxanella
(03.02.19 / 10:30)
Paní Sien já 14.10.1978 a on 14.7.1959. Myslíte že se spolu dáme do hromady?

Sien
(03.02.19 / 16:28)
IP: 80.243.102.*
Dobrý den,

na vážný vztah to nevidím, nemusel by dobře skončit. Vidím, že Vás v současné době v souvislosti s tímto mužem něco trápí, osud je Vám ale nakloněn, můžou nastat nějaké rozepře, ale ty vyřešíte. Pán je starší, moudrý a citově založený muž. Pokud tento vztah necháte tak, jak je v současnosti, mohlo by být vše v pořádku.

Saxanella
(04.02.19 / 13:41)
Děkuji za odpověď.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)