Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 19.3.2019
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vypadá to tak, že čím víc na něho myslíš, tím dříve na tebe zapomene.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Guitry

Ukrutně se mýlíme ne v tom, že ona nás miluje, ale že my milujeme ji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Pro paní Milu123

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro paní Milu123

Vanilla
(17.01.19 / 09:27)
Dobrý den, mám kamaráda, který pracuje v zahraničí a chci se zeptat jestli je možný s ním vztah, když se vrátí, co ke mně cítí a jestli se setkáme až se vrátí.? Marianna 19.6.75 a Míra 23.4.71

Mila123
(17.01.19 / 13:23)
libite se mu, ale ma svoje problémy v zivote, proto o vztahu s vámi nepremysli, ale nebyl by proti

Vanilla
(17.01.19 / 13:58)
Děkuju za odpověď. a setkáme se tedy nekdy?

Vanilla
(29.01.19 / 14:51)
Ještě se chci jednou zeptat, já s ním v kontaktu zusta chci, ale nějak ustala komunikace mezi námi a nevím jestli se chce dal bavit nebo ne, poradíte mi co dělat? M.

Vanilla
(11.02.19 / 09:39)
Ještě se chci jednou zeptat, já s ním v kontaktu zusta chci, ale nějak ustala komunikace mezi námi a nevím jestli se chce dal bavit nebo ne, poradíte mi co dělat? M.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)