English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Lec

Opravdový muž se pozná dokonce i tehdy, když je nahý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro Pana Konika,nebo kartarku

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Pana Konika,nebo kartarku

LucinkaB
14.05.19
07:56
Reg. před 2016

Dobrý den,dostala jsem se do pěkně prekérní situace chtěla bych vědět,jak se bude vyvijet vztah se lvem 4.8.1981 bo mi nedá spát vtrhnul mi do života a pak odešel,já jsem beranka 5.4.1988. Problém je že já jsem v pětiletém vztahu a teď sei s touhle situací vůbec nevím poradit ,můj přítel je narozen 27.4.1983. Za každou odpověď budu moc vděčná děkuji velmi krásně
 
Koník
14.05.19
10:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, s Ivem máte narušené Slunce Mars, může to občas způsobovat bitevní zónu, Luna je blokována Saturnem a on má pocit, že jste mu málo emočně nakloněna, nicméně Venuše je s Lunou v pěkném spojení, takže určité city,směrování k lásce zde je, Uran může nutit se od vztahu osvobodit, ale je tu Plutonická vazba, která má tu schopnost vás opět spojit. Také máte příjemný Sluneční ohnivý trigon Lev Beran. Co se týče druhého muže, tak tam je také narušena Luna, ovšem vaše a tedy on může být agresivní na vás, vyvolávat spory hádky, což se poté zrcadlí. Ale harmonických aspektů také dost, opět Plutonická vazba, je to tedy složité. U obou je tendence opetivnych spojení, ale zde je větší možnost vnímat se kamarádsky, neb Uran je v dobrém na Slunce. Přesto je zde napeti Pluto Mars, což někdy přináší tzv výbuchy.
 
LucinkaB
14.05.19
15:20
Reg. před 2016

Velmi kràsně děkuji za takovou rychlou odpověď a za vàš čas .
Přesně nerozumím co znamená ten ohnivý trigon..;( nejsem si jistá jestli to ten lev myslí vážně nebo jen jako hru.?
Přeji vám krásný sluneční den L.

 
Koník
14.05.19
15:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, ohnivý proto, protože Lev Beran je oheň a trigon (120 stupňů)patří mezi velmi podporující aspekty, a na základě Saturnu v dobrém spojení s Lunou, je velká šance že to nemyslí jen jako hru.
 
LucinkaB
15.05.19
13:15
Reg. před 2016

Děkuji vám za vaši ochotu 🙏🏻Přeji nadále pekny den L.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)