English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro pana Koníka-vztah s přítelem

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

pro pana Koníka-vztah s přítelem

Timous2
09.09.18
16:12
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku
ptala jsem se Vás zda najdu svého pejska Bena,říkal jste,že ano.Jsem moc ráda,že jste mi dal naději.
Mám na Vás prosbu, Jsem s přítele Vaškem 18 let (na inzerát,dle kartářky)
Václav se narodil 5.6.1962 a já 20.7.1963 pejska mi před rokem on odvezl ke kamarádovi a pak kamsi.
Chci se zeptat,jak vidíte mé soužití s přítelem, poté,když Beníka najdu a přivezu si ho domů. Mám zrovna tento týden dovolenou,tak by se to moc hodilo. Už to není štěně,ale v listopadu 14. to bude 2 letý pejsek. Taky máme kocourka a toho má přítel rád. Myslím si,že by se to dalo všechno nějak srovnat ty naše vztahy. Přítel měl v sobě nějakou nenávist,zlobu,či žárlivost,Děkuji za odpověď. Iva
 
Koník
10.09.18
08:01
Reg.7.6.18

Dobrý den,všechno je na dobré cestě a v podstatě už to že se to takto řeší jsou kroky k úspěchu,měla by v tom hrát úlohu ještě nějaká žena,pes bude nejspíš u ženy. Ohlédně muže máte velmi harmonické aspekty a určitě tam je nějaké nadějné fungování, přesto vám teď může v něčem lhát, neb Neptun dlouhodobě napadá jeho Slunce, na to pozor, ale má Neptun zároveň v trigonu na Venuši, měl by nakonec spolupracovat.
 
Timous2
10.09.18
08:37
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku
máte pravdu.Mám pocit,že mi přítel v něčem momentálně lže. Dnes budu mluvit s paní,která fotí v útulku Mělník telefonem (dostala jsem kontakt) a je kamarádka mé známé z útulku z Příbrami,říkala ta nemá důvod lhát? A co když je pejsek kradený,také nemá důvod? V písemných odpovědích shlédávám nesrovnalosti. Našel se totiž majitel-muž a odvedl si fenu domů,zatímco všude na stránkách se uvádí,že jde o psa. Pejsek byl kdysi v jejich útulku Mělník /před 5 lety/,ale věk je uveden,že jsou mu 3 roky. Je to známá firma a tak známá,že si ho majitel vyzvedl po 7 dnech. Paní z útulku píše,že si ho vyzvedl po 2 dnech.
Pane Koníku-teď momentálně-není v tom lhaní nějaká ženská-napadá mne přítelovo šéf a jeho manželka? Přeci jenom pán je to Blíženec. Děkuji.
 
Koník
10.09.18
09:00
Reg.7.6.18

Dobrý den, ženská v tom může být, ale poněvadž neznám jeho čas, nelze tak zjistit přesné postavení Slunce Neptun, každopádně intuice napoví.
 
Timous2
10.09.18
17:21
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku
to také nevím hodinu,zeptám se časem jeho maminky. Zatím moc děkuji a přeji pěkný den. Iva
 
Timous2
10.09.18
19:03
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku

mluvila jsem s paní z útulku. V inzerci jsou pejskovi 3 roky,pak paní tvrdí,že byl u nich před 5 roky, přestože jsou mu 3 dnes tvrdí,že je mu 8 let,že se to nepozná. Chtěla jsem kontakt na majitele a ona už ví,že je majitel Karel-nevrlý a nebude chtít se mnou mluvit.Volá babičce,že to vyřídí a jestli neodpoví,že se mnou nechce mluvit,že hledám zbytečně a že ve vesnici pokousal děti a co pořád chci asi ani majitel nemá telefon? Říkala jsem jen se přesvědčit,že to není můj Ben a pak se omluvím, Řekla jsem paní,že požádám písemně doporučeným dopisem a podám trestní oznámení (na Státní Policii) přítelovo kamaráda Pavla. Přítel na to neříká vůbec nic. Pane Koníku,myslíte,že hledám špatně-ten pejsek v útulku Mělník byl celý Ben a paní mi dnes tvrdí,že je mu 8 let. Mají prý pejskovo doklady od jednoho roku. To bylo Benovi když se ztratil. Paní tam je asi rok. Říkal jste,že máme naději se s pejskem potkat na začátku měsíce a ono bude 10,tak nevím. Iva
 
Koník
10.09.18
19:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, pejsek měl právě začátkem měsíce velmi Dobrý aspekt Venuše Uran, Venuše představuje ženskou stránku a Uran nějakou změnu, a tím že to byl pozitivní aspekt je znameni že se něco hnulo a proto to určité nevzdávejte Ten Orbis zanechal nějakou vibraci, která má stále velký vliv.
 
Timous2
10.09.18
19:39
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Pane Koníku,řekla jsem paní,že počkám do zítřka a požádám písemně útulek o návštěvu majitele a že podám to trestní oznámení. Myslíte,že tak jednám správně a vůbec jde mi o ten útulek Mělník,zda je to správné místo,kde hledám, ale ta fotka pejska nemůžu si pomoci. Mám pocit,že mlží, Mám dost silnou intuici jsem Rak. Děkuji Iva
 
Koník
11.09.18
08:42
Reg.7.6.18

Dobrý den , Saturn trigon Uran, vás podpoří a jak říkáte jste Rak, voda s Lunou i Venuší v Raku, přičemž tranzitní Venuše jde momentálně Štírem opět voda, kdy je navíc velká detektivní schopnost jít do hloubky. Tzv k jádru věci.
 
Timous2
13.09.18
14:35
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku
dnes přišel do útulku na Mělník můj dopis. Byla jsem na Policii se známým pánem. Zmínila jsem se o tom,jak podat trestní oznámení. Chvilku po té jsem dostala sms od paní z útulku ze Šumavy,že pejsek který je na facebooku je podobný nějakému pejskovi z útulku u nich. Zvláštní,že jsem tam volala nedávno a říkali,že tam takový není, Budu čekat netrpělivě-paní mi pošle fotku. Někdo musel dát Benovo fotku nově na facebook. Zdravím Vás Iva
 
Timous2
13.09.18
17:04
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,pane Koníku

tak pejsek je milý,ale není to on. Říkala jsem příteli,že jsem poslala dopis na Mělník a že mi to vrtá hlavou,že jeden se trápí a druhý se tomu směje,že kdyby se tam neobjevila fotka,tak bych to už nechala,že to začnu řešit jinak a přítel vždyť ty už si s tím poradíš? Mluvila jsem o kamarádovi Pavlovi a on zase,že s tím nic nemá nic společného ,myslím ale že je hlavní aktér.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)