English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro pana Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

pro pana Koníka

Dadina
19.10.18
18:39
Reg.19.10.18

Dobrý den,pane Koníku

moc Vás zdravím,jsem ráda,že jste opět na příjmu. Píšu Vám ohledně mého křížence Bena. Dal jste mi velkou naději,jen mám někdy problém zachovat klidnou hlavu. Podnikla jsem kroky nevím.zda jdu správným směrem? S pejskem jsem se ještě nepotkala,byla jsem v útulku,ale tam nebyl. Je to všechno hrozně zvláštní a plné pochybností. Já 20.7.1963 a Beník 14.11.2016 /mega úplněk/.
 
Koník
22.10.18
07:45
Reg.7.6.18

Dobrý den, nesmíte to vzdát, momentálně maté moc dobré aspekty,Jupiter Mars velká energie Saturn trigon Uran, něco rozkryjete,Slunce Jupiter by mělo přinést úspěch. Synastricky je videt že vám pes způsobil šok, ale je tam žárově i veľká šance pravé toho šoku že se opět setkáte. Je tam vazba Slunce Luna. Saturn vám teď dá klidnou a racionální mysl, určitě pokračujte.
 
Dadina
22.10.18
15:12
Reg.19.10.18

Dobrý den,pane Koníku

moc jste mne potěšil. Asi mezi mnou a Benem byla vazba,nazval jste to správným jménem,teď vím,způsobili mi šok. Ríkají,že je to vořech,ale pro mne má nevyčíslitelnou hodnotu. Našla jsem si paní z Ligy pro ochranu zvířat,slíbila mi,že pošle dopis ofic, z hlavičkou. Představte si,že mi paní o půlnoci v sobotu z útulku po 36 dnech odepsala,že mi děkuje za fotky,které jsem jí poslala už 15.září a že je snad jasné,že tam není podoba a že se kdyžtak ozve.když tak bude podobný pes. Já myslím.že když jsem byla v útulku,tak ho možná schovali,protože nás mezi střední psy nepustily.Všichni měli karanténu. Já si nemůžu pomoci-když jsem viděla fotku,tak jsem zajásala,myslím,že je to jako když máte dítě,že si ho poznáte.Možná se pletu,ale mám docela silnou intuici.
Pane Koníku mám ještě 2 témata,které bych chtěla probrat,to je zdraví a prodej zahrady,ale nemohu míchat všechno dohromady.

Moc jste mne podpořil-to potřebuji. Děkuji Vám. Iva
 
Dadina
17.11.18
12:51
Reg.19.10.18

Dobrý den,pane Koníku

mám ještě prosbu ohledně pejska Bena. Stále se mi nepodařilo se k němu dostat. Nikdo se se mnou nechce bavit,pejsek prý v útulku není,vzal si ho majitel,ale je to divné.
Vyložila mi teď jedna paní karty ty ukazují že s tím vším je skutečně spojené nějaké tajemsví.Podle výkladu se ted bojí možných problému a tak se snaží vše ututlat.
Nebot je jim to celé nepříjemné.
Do budoucna budou pasivní a uazvření až do podlední chvíle.
Věštba říká že vy se nakonec skutečně určitých výsledku dopátráte.I když karty neukazují že by jste se s Benem přímo setkala.
Výklad říká že to vše k vám přijde tak trochu až když už to nebudete čekat.
Výklad ukazuje ztrátu kterou dotyční zaplatí.
Ale radí aby jste jste šla v životě spíše pomalu dál.
To pouto k tomu vám hodně ubližuje a i do budoucna by mohl vyvolávat pocit depresí a stres.
Jenomže já mám stres spíš z toho,že jsem ho ještě nenašla,stýská se mi po něm a nevěřím,že ho nepotkám. Nevím,co mám dělat. Požádala jsem i pani z Ligy a ta nakonec řekla,že už toho mají v útulku dost a ať si to vyřídím doma. Mějte se a děkuji za odpověď. Iva
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)