English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Voltaire

Měňte své radovánky, ale nikdy neměňte své přátele.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro pana Koníka- syn dům, jeho otec

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro pana Koníka- syn dům, jeho otec

kreta
26.11.18
13:53
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku

chtěla bych se zeptat na situaci mezi námi : já 20.09.1970 Šumperk 18,hod, otec mého syna 8.1.1956 Bratislava, syn 13.5.2009 a žena se kterou teď jeho otec žije 26.12.1969

Děkuji
 
Koník
26.11.18
15:55
Reg.7.6.18

Dobrý den, je dobrá zpráva,že se Neptun dal do přímého směru a bude pomalu uvolňovat napětí na Mars,Merkur, což dávalo jen iluze, velmi dobré také je že již počátkem Prosince se Venuše dostane na Jupiter a postupně na své nativní postavení, mělo by to přinést velké změny, tedy pozitivní pro vás, Mars trigon Venuše by mělo přinést energii a udobření, muž má teď dobré to že se mu uvolnilo Pluto ze Slunce a Venuše mu směřuje k Neptunu, dá to zcela jiný charakter, jemnější, syn má Saturn přímo na Luně, v kvadratuře na Venuši, což znamená že má velmi narušené možná ovlivněné emoce plus nesnáší i tu ženu, razantní zlepšení přijde až se Saturn vzdali od Luny, to bude tak měsíc a něco trvat co se týče ženy, má teď velmi dobře aspektovanou Lunu Sluncem, Jupiterem, plus Venuši na Jupiteru v sextilu na své nativní postavení. Nicméně pro vás by mělo začít zlepšení od Prosince a od Nového roku, kdy se u syna uvolní Saturn.
 
kreta
26.11.18
18:31
Reg. před 2016

Velmi děkuji pane Koníku. Tak já doufám, že už se věci dají do pohybu a přijde zlepšení. Zatím se nedařilo... .Vánoce budou asi velmi smutné... ... ..
A otec mého syna to má nyní s paní jak?
 
Koník
27.11.18
08:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, mají mezi sebou teď Venuši opozice Uran, takže možné hádky, zvraty.
 
kreta
13.01.19
15:32
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku. Možná je zatím stále čas, ale pokud k nějakému zlepšení dochází, tak téměř "neviditelně".

Řeším vyplacení domu od muže, ale nějak se to komplikuje.Měla bych se s ním setkat a řešit to (v pondělí 14.1.), pokud zde budete, dopadne schůzka alespoň trochu pozitivně? A bude zde předpoklad pozitivního výsledku?

A ještě otázka... .co já a muž 15.8.1969 ?

Děkuji
 
Koník
14.01.19
12:45
Reg.7.6.18

Dobrý den, zrovna dnes máte Uran trigon Střed nebes (MC) a velmi dobře aspektovaný Merkur, čiže zprávy komunikace, cesty, vyřizování, měla by jste zaznamenat alespoň trochu úspěch. Slunce jde domem přátelství, co je také dobré. Ohledně muže, je tam v napeti Mars, ale i harmonické aspekty Luna, Jupiter, Venuše, důležité je udržet energii v nenásilné rovině.
 
kreta
15.01.19
11:12
Reg. před 2016

Děkuji pane Koníku. Schůzka nakonec neproběhla, otec mého syna se omluvil a nepřijel. Nicméně zprávy, které poslal úplně pozitivní nejsou, protože po mě požaduje další peníze :-( Jediné pozitivní je, že snad stále má zájem prodat jej mne.

Je tedy prosím nějaký předpoklad, že nakonec ten prodej v můj prospěch vyjde?

A ten muž 15.8.1969... ..a já 20.9.1970? Jak to mezi námi vypadá výhledově?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)