English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Laub

Otrokářů se lze zbavit, ale jak se zbavit otroků?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Přítel - dům

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Přítel - dům

AquA
12.08.18
07:15
Reg.6.10.16

Dobrý den,

objevila jsem včera úžasný domek, mám možnost ho koupit, byl by to dobrý krok? Žilo by se mi tam dobře? Prosím,přítel 24.6.1958 chce žít se mnou společně nebo radši sám, jak doteď? Já 17.3.1964. Moc děkuji.
 
Koník
12.08.18
07:56
Reg.7.6.18

Dobrý den koupi doporučuji od Září, teď je Merkur retrogradni,poté ano, jíž koncem Srpna bude příznivě, přítel, narovinu, vaše Slunce jsou v napětí, Saturn i Merkur dělají bloky, chce žít sám.
 
AquA
12.08.18
08:14
Reg.6.10.16

Děkuji, myslela jsem si to.Je vůbec rozumné hledat domek jen pro sebe? Anebo asi jen tak, co vyhovuje mně,nebrat moc ohledy, pak bych litovala... .mám případně v budoucnu jiný vztah? Děkuji.
 
Koník
12.08.18
09:11
Reg.7.6.18

Dobrý den, určité, čekaji vás skvěle tranzity, které přinesou skvělé příležitosti, převážně koncem roku, a začátkem nového , co se týče domečku, je to radost, ale i starost, údržba, opravy, přináší to různé situace, kdy jste na vše sama, pokud je tedy dům v dobrém stavu, má to mnoho výhod, zvlášťe je li zahrádka, dvůr, pokud však vlhnou zdi, je špatná střecha, elektrika, voda apod, tak se do toho raději nepouštějte, ono neznamená že nenajdete muže, který by vám byl oporou, ale, jistota je jistota.
 
AquA
12.08.18
09:18
Reg.6.10.16

Moc díky - ano, je to vše tak, nejraději se spoléhám sama na sebe... .nějak jsem zaskočená, přítel říká, že už jinou hledat nebude - má za sebou celkem krušný život a že mě miluje, jak žádnou... ano vím,ono se to často říká... ale můžete se podívat, jak to má ke mně?
 
Koník
12.08.18
10:00
Reg.7.6.18

Dobrý den, určitě není důvod proč to nezkusit, harmonie a vazba, tam nechybí, ale určité se objeví nějaké protichůdné názory, směry a blok, Komunikace může být poté problém , jeden druhého bude brzdit, dá se to ale řešit porozuměním, dávkou svobody a respektu.
 
AquA
12.08.18
15:38
Reg.6.10.16

... ano, tohle je potřeba vždy, děkuji... .pokud bych domeček koupila, zvládnu vše finančně? Pokud na to budu sama... já si celkem věřím, ale finanční injekce by bodla ... asi mi nehrozí nějaké peníze navíc, že?
 
Koník
12.08.18
15:51
Reg.7.6.18

Dobrý den, s Jupiterem v Beranu se neztratíte, na Podzim navíc Jupiter bude delat velmi dobré aspekty na Mars, Slunce, a Saturn Uran bude také ve velmi dobré vazbě, není tam nic co by naznačovalo nějaký větší nedostatek, spíš naopak.
 
AquA
12.08.18
15:57
Reg.6.10.16

Moc děkuji za ochotu a přeji krásné dny
 
AquA
14.08.18
15:33
Reg.6.10.16

Dobrý den, srovnala jsem si věci v hlavě,jedu se podívat zítra na domeček - vidíte tam do budoucna nějaký problém, kdybych ho koupila? A prosím, prodám svůj byt? Děkuji moc, 17.3.1964, ať nemusíte hledat
 

AquA
14.08.18
15:57
Reg.6.10.16

P.S. čas narození 21,05
 
Koník
15.08.18
16:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, na Domeček podívat, ale smlouvy a podpisy až po 24.8,teď máte v napětí Merkur Venuši, poté už to půjde všechno dobře, i prodej má velkou šanci.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)