English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Markys89
30.08.20
10:32
Nereg.

IP: 94.66.221.*
Dobry den,

13 let jsem pendlovala mezi Ceskem a Reckem... nyni to vypada, ze asi natrvalo v Recku. Nyni mam dva roky pritele (prestoze je mi 31 let, je to vlastne asi prvni vazny a opravdovy vztah). S pritelem spolu bydlime, zna me cela jeho rodina a moc ho miluji. Zajimalo by me jak to s nami vypada do budoucna, jestli se nas vztah posune dale... deti aktualne neplanujeme (bavime se o tom, ze jednou ... .oba je do budoucna chceme). Tak me zajima jak to vidite. Osobne se uplne necitim... jeste tak aspon dva roky pockat i kdyz kdyby to prislo, nebranila bych se. Je mi 31, takze z meho pohledu jeste cas mam i kdyz nechci byt stara mama :D. Vidite u me dite nebo vice deti v budoucnu? Predem dekuji ,

Marketa 21.3.1989 ve 23:10 a pritel 20.11.1989
 
Wraith
30.08.20
20:48
Reg.28.8.20

Dobrý den,
použila jsem dva balíčky karet, protože jsem si chtěla být jistá. Ano, s tímto partnerem to klapne :)


Wraith tarot
 
Markys89
31.08.20
19:42
Nereg.

IP: 94.66.221.*
Moc dekuju za Vas cas... budou tam i deti? Okoli do me porad sije, ze nez se rozhoupu, tak bude pozde. Jenze ja se jeste uplne necitim prestoze je mi 31 a zkratka kvuli tomu, ze by se to uz kvuli veku melo do toho nepujdu. Ja si dokazu predstavit, ze to bude treba za 3 a vice let. Deti v planu jsou, jen pozdeji. Vidite tam aspon jedno?
 
Markys89
15.09.20
11:44
Nereg.

IP: 94.66.221.*
 
Wraith
17.09.20
10:16
Reg.28.8.20



Wraith
wraithtarot.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)