English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Twain

Jediný způsob, jak si uchovat zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád, a dělat, co se ti nelíbí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Thompson
17.03.19
09:51
Nereg.

IP: 109.164.120.*
Tomáš (12.5.1995)
Dobrý den
V mém životě se v současné době vyskytují tyto ženy a v podstatě by se dalo říct, že se všemi jsem si už tři roky mnohem bližší než jako na začátku jen přátelé. Chtěl bych vědět, se kterou z těchto úžasných dívek mám největší šanci na vztah? Popřípadě jestli některou z nich navždy ze svého života ztratím? např.(Oksana se má vrátit na Ukrajinu a Martina zase na Slovensko). Děkuji

Monika (18.8.1997)
О&am p;amp;#1082;l 9;ана [Oksana] (5.2.1992)
Zdeňka (11.8.1992)
Martina (9.4.1985)
 
Thompson
22.03.19
20:53
Nereg.

IP: 109.164.120.*
PROSÍM kohokoliv o výklad
 
Koník
23.03.19
10:25
Reg.7.6.18

Dobrý den, Monika, je tu určitá přitažlivost a nějaký druh harmonie, Mars dává energii na Slunce, je tam akce, ale také neshody, kdy se vy necháte od ní snadno rozčilít. Slunce Saturn Luna nesoulad, odlišné cesty, jiné názory. Každopádně jsou tu city, oddanost, ale i manipulace, každopádně vazba tam je Plutonická, tedy hloubka. Oksana, vazba Slunce Luna. Je vůči vám ta která vede, vy se podřídíte, což by vám vyhovovalo, má více energie, která ale může být agresivní, je tu cit, ale jinak Slunce kvadratura na Slunce dává velký nesoulad, častý boj, jiné názory, ego. Nicméně Merkur je dobře aspektovaný a umíte se nakonec dohodnout, Venuše Luna dává časem povrchnost. Zdeňka, je zde přitažlivost a opět Sluneční vazba na Lunu, která je vyrovnaná a jste schopni se doplňovat a střídat role. Altruismus, sploleh, radost a duchovno, ONA je zároveň zásadová,může někdy klást požadavky a stínit vaše Slunce,to je ale užitečné. Je tu praktičnost, originalita, Plutonická vazba, žárlivost. Martina, určitá fascinace, Luny jsou dobře aspektovány, energie Mars Slunce, přitažlivost, porozumění, city Venuše Slunce Luna Jupiter. Praktičnost, výhodné pro obchod Pluto Uran. Mars kvadratura Saturn však dává energii, kdy je potřeba se naučit dotahovat načaté záležitosti do konce.
 
Thompson
24.03.19
00:20
Nereg.

IP: 109.164.120.*
Děkuji za osvětlení situace.
 
Milanerika
29.12.19
22:33
Nereg.

IP: 178.77.200.*
Dobrý den mám dotaz. Dříve jsem měl holku z dálky jezdil jsem za ní ale po roce a půl mě podvedla. Teď mám novou přítelkyni a jsem sní už 4 měsíce, vzal jsem ji o panictvní a bydlí ode mně 1,2 km ale vydáme se protože hned naproti bydlí její sestra u které někdy přespavá a v tu dobu jsme pořad spolu. Mám strach z toho ze se mi stane to stejně co u té první nechci zažít tu bolest kterou jsem zažil. Chci se zeptat je to ta práva ? Nebo jen zase marním čas.
 
Milanerika
29.12.19
22:35
Nereg.

IP: 178.77.200.*
Dobrý den mám dotaz. Dříve jsem měl holku z dálky jezdil jsem za ní ale po roce a půl mě podvedla. Teď mám novou přítelkyni a jsem sní už 4 měsíce, vzal jsem ji o panictvní a bydlí ode mně 1,2 km ale vydáme se protože hned naproti bydlí její sestra u které někdy přespavá a v tu dobu jsme pořad spolu. Mám strach z toho ze se mi stane to stejně co u té první nechci zažít tu bolest kterou jsem zažil. Chci se zeptat je to ta práva ? Nebo jen zase marním čas.

Já-21.7.2002
Přítelkyně-15.6.2005
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)