English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

Humor je sůl země, a kdo je jím dobře prosolen, uchová se dlouho čerstvý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pre pani Ninu

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pre pani Ninu

Janie-Z
22.05.19
21:14
Reg. před 2016

Dobrý večer, ospravedlňujem sa že sa znovu píšem ale Vaše náhľady sa mi zdajú tak realistické ako život sám☺️. Mohli by ste sa prosím pozrieť v čase kam je to pre Vás možné či nás s manželkou čaká niečo pozitívne či radostné? Prepáčte mi prosím nekonkrétnu otázku, poteším sa akejkoľvek Vašej odpovedí. Ja:Ján 3.6.1971, manželka :Andrea 16.4.1977. Ďakujem pekne.
 
nina6
23.05.19
23:09
Reg. před 2016

Dobrý večer,
na takovou otázku se stručně jen těžko odpovídá a velký výklad tu není prostor.Mohu vám jen říct,že žádné katastrofy nebo velké problémy vás letos nečekají.Váš život poplyne podobně jako dosud,koncem roku si trochu finančně polepšíte.Ve vztahu vám povládne spokojenost a pohoda.Nemusíte se obávat budoucnosti.
 
Janis1
24.05.19
07:33
Reg. před 2016

Dobrý deň, ďakujem Vám za odpoveď, vidíte Vy tu nemáte priestor na veľký výklad a ja v inom mieste peniaze Teraz neviem či je to dobre alebo zle že sa nič nezmení môj život by potreboval nejaký pozitívny impulz. Mohli by ste mi urobiť veľký výklad?... . koncom roku by som Vám za neho poslal peniaze Prepáčte chcel som byť vtipný. Ďakujem ešte raz.
 
nina6
24.05.19
13:41
Reg. před 2016

Dobrý den,
to že se toho moc ve vašem životě nezmění,berte jako pozitivum,horší by bylo kdyby byly změny k horšímu.Tak máte aspoň nějaký čas na to,abyste si ujasnili co je pro vás důležité a co dál chcete.
A k tomu velkému výkladu,ten tady nedělám a ani nemohu,je náročný na čas,někdy zabere i hodinu.Kdybych nad každým dotazem měla strávit hodinu,tak bych tu musela sedět celý den,nehledě na to že je to celkem vyčerpávající.Mimoto,soukromé výklady už nedělám,ani zadarmo a ani z peníze.
 
Janie-Z
24.05.19
15:38
Reg. před 2016

Dobrý deň pani Nina, ďakujem Vám za konverzáciu. Vy keď nie ste práve nahnevaná ste milá osoba. Viem resp. tuším že robiť obsiahle výklady nie je vôbec jednoduchá záležitosť. A ani by som niečo také od Vás nemohol chcieť. Ale ako som už písal potreboval by som nejaký pozitívny impulz v mojom životnom období keď všetko upadá, resp. ide do čerta no ale ako vidno vesmír a ani karty to nezaujíma aspoň že vo vesmíre nie som sám čo má taký problém Ďakujem Vám.
 
nina6
24.05.19
21:38
Reg. před 2016

Dobrý večer,tento rok to musíte brát tak jak to přijde.Nějaké malé radosti také budou.Příští rok to bude o dost lepší i po finanční stránce a budete mít možnost změny zaměstnání.Nerada dělám výklady na vzdálenější budoucnost,ale abyste se měli aspoň na něco těšit.
Mimochodem,nahněvaná nejsem,jen jsem chtěla vnést jasno jak to tady funguje.Každý kdo tu odpovídá dlouho nevydrží,tolik dotazů hodně vyčerpává.Také jsem měla dva roky pauzu.Toť asi vše.Dobře se mi s vámi konverzovalo,asi je to tím,že jste blíženec jako já,jen já jsem o dvacet let dřív.
 
Janie-Z
26.05.19
19:35
Reg. před 2016

Dobrý večer pani Nina, ďakujem že ste ma chceli aspoň trochu potešiť. Ono je to u mňa tak že viem čo by som chcel ale neviem ako. Mám pocit že niektoré plány či sny sú už v mojom veku nesplnitelné a tak si myslím že to tak ako to je má byť a ja sa s tým mám nejak vyrovnať.Máte pravdu ľudia tu dosť často a opakovane vypisujú a pre Vás je to vyčerpávajúce a medzi tých vypisovačov patrím aj ja a tajne dúfam že mi tu o píšete môj sen ktorý má už v najbližšej dobe čaká v realite. Viem že je to hlúposť napriek tomu to robím. A myslím že väčšina ľudí je tu takých. Pravda niektorí tu píšu úplné hlúposti. Dnes je veľmi málo nádeje a tak sa ju ľudia snažia nejak nájsť aj cez Vás. Viem že je to vyčerpávajúce preto sa Vám ospravedlňujem. Ďakujem.
 

Janie-Z
27.05.19
21:36
Reg. před 2016

Prepáčte prosím,ešte malá poznámka, písali ste že v budúcom roku to bude o dosť lepšie aj po finančnej stránke... bude to lepšie aj po iných stránkach? Ak Vás môžem poprosiť... poteším sa ak to bude aj úplne stručne. Veľmi pekne ďakujem.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)