English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Čechov

Přátelství nám nebe posílá proto, abychom se mohli vyzpovídat a zachránit se před tajemstvími, která nás tíží.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Práce moc prosím pana Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Práce moc prosím pana Koníka

Ella17
18.10.18
14:29
Reg. před 2016

Dobrý den, moc potřebuji vědět co mám dělat. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a v práci se mi vůbec nelíbí. Měla bych to tam ještě zkusit nebo mám hledat něco jiného? A pokud bych měla hledat novou práci - podaří se mi to v brzké době? Moc Vám děkuji. Já 19.7.1977.
 
Koník
18.10.18
14:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte teď Venuši přímo na Uranu, Uran je planeta změn, nutkání ke změnám, zvratů, šoků a touhu něco udělát jinak, doporučuji pár dnů potkat, a přejde to, maté také Neptun v kvadratuře na své nativní postavení, potká to každého člověka od 40 let, mnohdy přichází různé pocity zmaru a nespokojenosti, pokud znáte čas narození, podíval bych se na oblasti.
 
Ella17
18.10.18
14:48
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji. Přesný čas narození nevím. Vím jen že to bylo večer. Někdymezi 20 až 23.hod. Jde mi tedy o to, zda tato práce je "ta pravá" nebo ne. Vstávám v 1:45hod a dojizdim. Jsem vyčerpaná a nenaplnuje mě to. Nebo zda se objeví něco vhodnějšiho. Strašně vám děkuji.
 
Koník
18.10.18
15:05
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano rozumím, doporučuji případnou změnu již teď ke konci měsíce kdy vám tranzitni Slunce půjde přes Uran a Jupiter bude v trigonu na Slunce nativní, je to v podstatě dokonalé postavení pro úspěšnou změnu.
 
Ella17
18.10.18
15:14
Reg. před 2016

Moc děkuji. Zatím se mi všechny vaše výklady vyplnily. Snad se mi výplní i toto a brzo se objeví výhodnější nabídka práce. Snad ji co nejdříve objevím. Děkuji vám.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)