English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Parkinson

Zajde-li dobročinnost moc daleko, vyhubí všechno kolem sebe.(str. 27)
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Práce

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Práce

mellisa66
12.06.18
07:29
Reg.21.10.16

Prosím mám dotaz ohledně práce. Před dvěma měsíci jsem nastoupila do vysněné práce a nyní jsem se dozvěděla, že pracoviště se asi zruší. Opravdu příjdu o práci? Děkuji 9 srpen 66
 
Koník
12.06.18
08:12
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně je u vás Pluto v opozici na váš Mars, Jupiter a Venuši, probíhá tedy u vás hodně krušné obdobou, ohledně bojů o moc, postavení, práce, což muže být na mnoha úrovních,zároveň se Pluto blíží do trigonu s natalním postavením, takže čekají vás blbé zprávy Uran kvadratura Merkur, ale dobrá je, že je to proto, že vás následně čekají zprávy dobré, jde o transformaci a posun, nebuďte z toho smutná. Posílí vás to.
 
mellisa66
12.06.18
10:19
Reg.21.10.16

Děkuji takže asi zrušení nastane. Mohu se ještě zeptat, zda najdu brzy jinou práci?
 
Koník
12.06.18
10:30
Reg.7.6.18

Ano velmi brzy,Pluto se dostane do trigonu s natalním postavením a pozitivně vás podpoří. Princip Pluta spočívá v tom, že nezboří nic, kde již mění připravený nový začátek.
 
mellisa66
12.06.18
10:37
Reg.21.10.16

mohu vědět kdy to příjemné období nastane?
 
Koník
12.06.18
10:42
Reg.7.6.18

Ono už je to v pohybu, ale k vašim narozeninám již by jste měl mít jasno, či jen hlavním, že to bude pro vás dobré.
 
mellisa66
13.06.18
16:36
Reg.21.10.16

Mohu ještě poprosit se podívat, zda nastane setkání s mužem nar. v červenci 1966? Přesné datum bohužel neznám. Děkuji
 

Koník
13.06.18
17:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, velká pravděpodobnost, koncem Července,momentálně vidím, že již vztahy nějak řešíte a že tam probíhá transformace, ke konci prázdnin vám půjde Venuše přes Pluto, Uran.
 
mellisa66
13.06.18
17:19
Reg.21.10.16

Nevím, zda jsem Vás správně pochopila. S dotyčným nic neřeším. Několik let jsem ho nepotkala. Byla to letní láska v r.2014, kterou jsem nevnímala dostatečně. Proto se ptám zda by byla druhá šance.
 
Koník
13.06.18
17:27
Reg.7.6.18

Ne nemyslel jsem s ním, jeho jsem měl na mysli koncem Července, teď jsem myslel to, že máte Pluto opozici Venuši, což může působit ohledně vztahu. A nebo nějakou krizi na různé úrovni . Omlouvám se za nedorozumění.
 
mellisa66
14.06.18
06:52
Reg.21.10.16

Nemáte se za co omlouvat. To,že tady věštíte každému v tak krátkém čase je úctyhodný čin. Zeptám se na poslední dotaz. Je tento muž na kterého se ptám ta má životní láska, resp. dlouhotrvající vztah? Děkuji
 
Koník
14.06.18
07:13
Reg.7.6.18

Dobrý den určitě ano, je tam silná přeměna, tedy Uran s Plutem, přes ně projde Venuše, v trigonu na natalní postavení Pluta, nehraje v tom sice roli Saturn který v příznivých aspektech dává abnormálně dlouhé trvání vztahu a stabilitu, ale určitě to nebude povrchní flirt na dvě noci.Když se spojí Venuše s Plutem a navíc je blízko Uran, je to blesk a hloubka.
 
mellisa66
14.06.18
10:04
Reg.21.10.16

Mohu ještě jednu podotázku. Každý jsme z jiného města, jak vznikne první kontakt po čtyřech letech? Moc děkuji
 
Koník
14.06.18
10:38
Reg.7.6.18

Na základě dynamického aspektu Uran kvadratura Merkur, to je pravděpodobně internetová telefonická, ale i dopravní záležitost. Přesněji to v oblasti kde vládne Uran říct nejde.
 
mellisa66
14.06.18
13:07
Reg.21.10.16

Děkuji a mohu ještě se zeptat zda z jeho strany je nějaký cit či náklonnost.Asi už moc otravuji
 
Koník
14.06.18
13:44
Reg.7.6.18

Vůbec neotravujete. Na základě nejbližších vazeb generacích planet jdou tam city a dokonce příslib stability.
 
mellisa66
14.06.18
15:49
Reg.21.10.16

Mohu ještě vědět, jak dlouho to šťastné období, které příjde od mých narozenin potrvá?Doufám, že to nebude chvilková záležitost. Děkuji
 
Koník
14.06.18
15:54
Reg.7.6.18

Ne, jde o pomalé planety a vliv je proto na delší dobu a hlavně slouži jako aktivátory, což znamená že i po skončení transitu zůstává daný stav ještě hodně dlouhou poté.
 
mellisa66
14.06.18
15:57
Reg.21.10.16

přepočteno na roky, nebo měsíce asi kolik?
 
Koník
14.06.18
16:12
Reg.7.6.18

Roky
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)