English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rowlandová

Každý je svým vlastním předkem a svým vlastním dědicem - člověk si tvoří vlastní budoucnost a dědí vlastní minulost.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Podnikání

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Podnikání

halli66
01.07.18
17:56
Reg.23.1.18

Zdravím pane Koník, chtěla bych se zeptat na své podnikání, v minulém měsíci se mi po dlouhé době začalo dařit po finanční stránce v podnikání. Bude tato situace trvat nadále? Předem děkuji. Jsem nar. 9.8.66
 
Koník
01.07.18
18:47
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně to maté skvělé, Luna vám přecházela přes Slunce, Slunce vám bude zanedlouho přecházet přes Jupiter, Mars, to je velká expanze, radost a energie, koncem roku začne Jupiter dělat trigon se Saturnem,což dá stabilitu, mějte vsak napaměti, že máte Pluto v opozici na Mars, to je aspekt, kdy musíte vnášet sílu do sebe a věřit si, je to dravý aspekt, který vámi může dát velkou sílu a moc, ale také opačně, držte se tedy linie sebedůvěry a neupouštějte z ní, také vám koncem roku začíná Uran kvadratura Merkur, pozor na nepromyšlené akce a vše pořádně a hlavně v klidu řešit, vyhýbat se rizikům, zůstávat u dobrého a ověřeného, poté půjde vše pěkně.
 
Koník
01.07.18
18:50
Reg.7.6.18

Spletl jsem se, nepřechazela Luna, ale Venuše přes Slunce, jinak vše platí.
 
halli66
01.07.18
19:15
Reg.23.1.18

Děkuji za výklad, to zvládnu jsem bojovná lvice. Ještě bych se zeptala: dostala jsem jednu pracovní nabídku a zvažuji zda ji mám přijmout. Co mi radí vesmír?
 
Koník
01.07.18
19:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně nemůžete přijmutím pracovní nabídky vůbec nic pokazit, právě naopak.Vesmir by vámi ji jinak nenabizel.
 
halli66
02.07.18
09:31
Reg.23.1.18

Pane Koníku mohu vědět na co si do konce roku dát pozor, čeho se vyvyrovat, nebo naopak co mne čeká příjemného? Moc děkuji
 
Koník
02.07.18
10:05
Reg.7.6.18

Dobrý den, příjemného vás čeká Jupiter bude přecházet přes Neptun,to je velká radost a splněné sny, Slunce vám co nevidět bude přecházet přes nativní Jupiter, Venuši, Mars, to je opět velká expanze energie, peníze, radost,Pluto bude vytvářet trigon na své nativní postavení, tam bude cítit síla a pocit nového vzletu.V Listopadu dát trochu pozor na komunikaci, vztahy s příbuznými, sousedy, cestováním, neb Uran bude v napětí s Merkurem, od Nového roku je tam klid, žádné napětí, bude energie.
 
halli66
03.07.18
10:58
Reg.23.1.18

Pane Koník, mohu se zeptat na muže nar6.10.64 zda je tam možný kontakt? Děkuji
 

Koník
03.07.18
11:13
Reg.7.6.18

Dobrý den, zde vidím počáteční fascinaci, která by se ale později změnila v nepříjemnou agresi, konflikt a nedorozumění, ta fascinace je iluze, Slunce v napětí s Neptunem, dále je v napětí Mars i Slunce, pokud nemusíte zůstaňte tomu muži vzdálena.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)