English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Hippokrates

Chceš udržet své zdraví? Nejez do sytosti a nelekej se námahy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pes-Ben

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pes-Ben

Timous2
05.06.19
18:37
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,paní Nino

chci se prosím zeptat na mého pejska Bena (narozen 14.11. 2016),jaká je situace? Pan Koník mi udělal pro pejska rituál,který stále trvá, Pejsek se mi ztratil - já ho našla v útulku Mělník,kde teď už není.
Já Ivana jsem narozena 20.7.1963. Požádala jsem o pomoc Policii Mělník - včerejší výsledek,že jsem se spletla a jedná se o jiného psa.

To si nemyslím, jen nevím,co dál... .Děkuji za Vaši pomoc. Ivana
 
Ben
07.06.19
19:42
Nereg.

IP: 95.103.16.*
Prosím mohu se zeptat když jste pejska našla v útulku tak proč jste si ho nevzala domů?
 
Timous2
07.06.19
21:33
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý večer,paní Nino

ono to je trochu komplikované. Já ho našla až po dlouhé době,asi už u někoho byl,pak si myslím,že se dostal opět do útulku. Já tam hned jet nemohla a když jsem tam byla tak si myslím,že ho zapřeli a už to řeším s útulkem rok,dělají jako kdybych nebyla a asi ho zase někomu slíbili. Řešila jsem to teď i s policií a řekli,že je to pro ně skončené,že to není on,že byli v útulku,nevím,co jim tam zase řekli. Pan Koník mi předtím udělal rituál a Beník se po třech dnech objevil v tom útulku a nedávno mi udělal ještě další rituál,říkal,že tam bude mít pejsek nějaké změny,možná se mnou. On byl takový malý závislák.ale ted už je dospělý. Stále ho hledám a myslím,že jsem na správné stopě.Věřím,že ho najdu...
 
Dotaz-Beník
07.06.19
22:46
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Dobrý večer, také trochu sleduji ten váš příběh s Beníkem a přála bych vám,aby jste ho našla.Omlouvám se,že vám do toho vstupuji,ale vy jste opravdu věděla nebo viděla,že je v tom útulku? Musel přece na vás pejsek nějak pozitivně reagovat, musel vás poznat.Proč ho tedy útulek zapřel, myslela jsem,že jim jde o to,aby zvířátko netrpělo a dostalo dobrého majitele a zvláště ještě když se najde jeho první majitel a chce ho.
 
Timous2
08.06.19
07:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,paní Nino

na začátku všeho je můj přítel,který mi ho kamsi odvezl,protože byl Beník malý a zlobil,ale znám oba rodiče jsou to zlatí psy. Oba na sebe žárlili,jak říkal pan Koník,jsou oba stejní,dominantní,nechtějí ustoupit. Mají stejný ascendent-stačilo by jen se tolerovat.

Napsala jsem tehdy panu Koníkovi,ten mi udělal rituál pro Bena a za 3 dny se Ben objevil v útulku. Nemohla jsem tomu uvěřit-už jsem napsala okolo 80 emailů,všude možně a nemohla ho najít...

Vypadá to,že se s útulkem domluvili,dali jim asi peníze ještě s kamarádem (bývalý psovod),tam je skryté nějaké tajemství. Beník je pěkný kříženec,to jsme měli vždycky,že se lidé ptali na rasu a přitom je to obyčejný "Vořech". Útulek dodržel danou dobu - 4.měsíce,mne ignorují celý rok,co se snažím a pejska někomu dali. Má opět nového majitele... Ani bych se nedivila,kdyby ho měli nějací brigádníci,nebo tak z útulku,když to tak pozoruji,že za všemi daty v inzerci a nesmyslnými zápisy (jednou pes,pak zase fena,pak je mu 8 let,pak zase 3 roky) stojí brigádníci. Pletou se moc často. Já jsem Benovi nic neudělala,měli jsme ho od 5.týdnů a vybíral ho přítel. Tak netuším,proč ze mne pořád dělají tzv. "Blbce". Děkuji a zdravím Vás,paní Nino. Iva K.(Timous2)
 
Dotaz-Beník
08.06.19
07:55
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Dobrý den p.Ivo, měla jsem na vás dotaz včera ve 22.46,ale nejsem Nina ani kartářka, jenom mě váš příběh zaujal i dojal.Jak píšete, je to hodně zamotané.Přemýšlela jsem,jestli bych třeba na něco nepřišla,nebo tady někdo na poradně,na nějaký způsob,jak Beníka najít. Co třeba,nemá ho třeba někdo na zahrádce na hlídání,nejsou tam u vás zahrádkářské kolonie? Nebo co vyvěsit nějaké letáky,mohl by někdo zareagovat. Každopádně vám přeji,aby vše dobře dopadlo.Zdraví Jana.
 
pro Janičku
08.06.19
09:25
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji za podporu.
 
prosím paní Ninu
08.06.19
09:27
Nereg.

IP: 178.255.168.*
děkuji Iva
 
oi
08.06.19
10:17
Nereg.

IP: 79.141.255.*
Dobry den vratime se k sobe 18.9.1982 a 22.8.1985
 
Ben
08.06.19
12:45
Nereg.

IP: 95.103.16.*
Dobrý den paní Ivo ani ja nejsem kartářka Nina sleduji váš příběh s Benem nebo mě sa zase stratil kocourek a také pan Konik mi dělal ba něho rituál.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)