English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Platón

Náleží k tomu nemnoho umění a práce, aby byl člověk počat, jakmile se však narodil, jest na sebe vzíti péči pilnou a úzkostlivou, aby byl odchován a vychován.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

p Konik

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

p Konik

NedStark
05.08.18
10:19
Reg. před 2016

zdravím Vás, 16.8.1990, prepáčte, že toľko otravujem, teraz ma čakajú dôležité skúšky a nové zamestnanie, len sa chcem spýtať, či to bude v pohode alebo čo mám ešte pre to okrem úsilia urobiť. ĎakujeM Vám
 
NedStark
05.08.18
15:20
Reg. před 2016

nahnevala som vas?
 
Koník
06.08.18
08:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, nenahněvala, jen jsem nemohl psát, u vás bude na delší dobu Uran v kvadratuře Venuše, takže ve vztazích buďte e uvolněná a nevázat se, nevyšlo by to, jinak dobré, Pluto bude dlouho trigon Merkur, ten tranzitní je teď retrogradní, ale otočí se a půjde přes Slunce, takže se bude dařit, je třeba být pozitivně naladěna na změny, které přijdou a převážně ve vztazích, finance, harmonie. Pluto vám dá velkou sílu.
 
NedStark
06.08.18
09:52
Reg. před 2016


DAKUJEM a to ze sa nemam viazat sa tyka vylucne vztahov, ci prace?
 
Koník
06.08.18
10:01
Reg.7.6.18

Dobry den, muže se to nějakým způsobem týkat i prace, ale nemělo by to výrazně narušit změnu práce, je potřeba ty změny přijímat, Uran čistí vzduch a dává nové cesty.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)