English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Tak jako báseň i život se hodnotí ne podle délky, ale podle obsahu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

otazka pre Kett

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

otazka pre Kett

Verunika
08.02.20
20:30
Reg.13.8.17

dobry den, mala by som otázku.čo sa tyka mojho zamestnania, znama mi dohodila jednu robotu v podatelni v štatnej sprave,som tam tyžden,ale je tam strašne vela roboty a ani kolegyna s ktorou sedím nie je ustretova,zle sa tam cítim a mienim odísť, nakolko mam aj menšie zdravotne problemy,ale ostava mi do dochodku ešte 4 roky pracovať,tak mam na vas prosbu,že ako sa bude vyvíjať moja situacia ohladne zamestnania,žijem sama a som nutena sa o seba postarať dakujem pekne Vierka 6.4.1962
 
Kett
08.02.20
22:16
Reg.5.2.20

K Vasi praci - karty radi zvolit vice diplomatickou cestu a zachovat si cisty stit.
Tak jsem koukla na vas s kolegyni

... .je mozne, ze je kolegyne unavena a ceka, ze ji vase pritomnost od prace trochu ulevi?
... je mozne, ze se vzdavate moc brzy? Ze za dva tydny uz ta prace pro vas bude rutina a pak vas zacne vnimat jako plnohodnotnou partnerku. Take mozna chce povysit (to bych aspon zkusila ji dat najevo, ze ji maximalne podporim, kdyz me to poradne nauci)

Kazdopadne bych vydrzela - i ten dalsi vyklad naznacuje, ze dojde k primeri a vam ta prave nakonec tak protivna nebude.

Ohledne zdravi - nevim co presne vas trapi, ale pro zacatek doporucuji tu hudbu na harmonii caker. Pomaha to jak po zdravotni strance tak po psychicke - mohlo by vam to dat silu vydrzet. Kdyz tak napiste znovu.

 
Verunika
08.02.20
22:25
Reg.13.8.17

dakujem velmi pekne za vaš vyklad,moc mi pomohol,to nejako pochopiť,aj jej situaciu,ano je tam velmi vela roboty a ona pracuje a nema moc času ma zaučať,tak skusim vydržať ako ste mi napisala,a čo satyka zdravia mam psoriazu nechtov, sa mi minuly rok rozpadli a lekari vyhodnotili to zo stresu z mojho života čo som prežila a plus depresia,ktora sa tiež pod to podpísala, cely život som sama,sama som si vychovala 2 dcerky,ktoré su vydate a maju svoje rodiny a ja som žila bez partnera 23 rokov,čo som rozvedena,ak možem ešte jednu otazku,že či najdem si spriaznenu dušičku,lebo predsa každy tužíme po laske a nejako som nemala štastie na mužov,ak saešte da,ale velmi ste mi pomohla, vaším vykladom,vážim si to a je to pekne od Vás,že tuna takto pomáhate zadarmo ludom,velke dakujem
 
Kett
08.02.20
22:54
Reg.5.2.20

Karty rikaji, ze pokud se odhodlate dat sobe sanci na nove a necekane, hvezdy vam nekoho poslou. Je ale potreba se nejprve zahojit z minulych ran.
Predpokladam, ze se lecite jiz dlouho - neslitnete vzdycky k tem pocitum zklamani jakoby se to stalo vcera?

Jste silna zena, je potreba si uvedomit ze si lasku zaslouzite jako kazdy. Hvezdy vam preji, nebude to hned, ale nekoho pro vas maji 🤗
 
Verunika
08.02.20
23:03
Reg.13.8.17

jeeej dakujem krasne,ani neviete,ako ste ma moc potešila a dala nadej,hned mam lepší pocit na dušičke,tak liečena som len od minuleho roka,kedže sa mi to stalo v lete minulý rok a lekari to vyhodnotili,že to bolo z dlheho života čo som prežila,trapila sa, a teraz sa ta choroba prejavila,mam rozpadnute nechty na rukách aj nohach,ale verím,že ako píšete som silna žena a da sa mi to poriadku,len musím mať psychiku v pohode ,ale každy z nas ma nejaky ten osud,ktorý musí prežiť,a veriť,že bude lepšie,ako sa vravi nadej umiera posledna a ja tiež verím,že aj na mna sa usmeje slniečko,tak vam krasne dakujem a želam vela pohody a radosti s vašou rodinkou
 
Kett
08.02.20
23:32
Reg.5.2.20

Me opravdu pomaha na psychiku ta hudba na cakry, jde to ruku v ruce.
Syn mel tezkou nemoc, nemaji na to lek. Vylecila ho celostni medicina pod dozorem Mudr Vancurikove.

V zasade- vsechno co se objevi na kuzi a nehtech souvisi s jatry. Musite je vycistit (v nich se ten stres stosuje)

Leky jako Lipovitan bezne v lekarne (obycejny, ne s bylinkami)

Regalen- od firmy Energy - pokud budete chtit zkusit tohle, doporucuji ve vasem okoli kouknout po nekom, kdo byl na jejich skolenich a vi co a kdy nasadit. Regalen vycisti jatra, ale zazezuje ledviny- pokud je nemaze v poradku, berte te Lipovitan- soubor vitaminu B primo na regeneraci jater- a vitamin B pomuze i na ty nervy.
Pokud vam prijde uceni v praci narocne, vemte si kazde rano 1-2 tablety Pyridoxinu =vitamin B6 - ten nikdy neberte vecer, neusnula byste- Pyridoxin pomuze mozku vytvorit nove a rychlejsi spoje mezi neurony, lip si vse ukotvite
 
Verunika
09.02.20
21:08
Reg.13.8.17

dakujem velmi pekne opat za vašu radu, napísala som si tie lieky,ktore mi píšete,a určite koža a nechty je chora pečen,ktorú musí dať človek do poriadku,hlavne sa bojím,aby som to nove učenie zvladla v tej novej robote,je toho tam dosť informácii,ale tak naštastie mam dobru pamať,ktora mi pomáhala aj v škole,tak verím,že to bude časom pre mna rutina, a bude sa mi lahšie chodiť do prace a teraz od veci,čítam si niektore príspevky a zaražaju ma,ako vas osočuju,lebo ja nevidim,žeby ste bola arogantna a zle odpisovala, ja som sa časom naučila veriť kartarkam,aj ked som bola velakrat nahnevana,ked som sa pytala počas mojho obdobia,čo som bez partnera po rozvode 23 rokov, ked mi napísali že nevidia u mna momentalne vzťah,bola som nahnevana,že čo mi take negatívne píšu,ale časom som zistila,že ako uplynul rok a další rok,tak mali tie kartarky pravdu,že žiaden vztah nie je,tak mi napísali pravdu,že nevidia vzťah,pekne píšete a čo tam vidite,na rovinu i ked je to mnohym po nevoli,a potom vas osočuju,je to pekne gesto od vas,že tuna radite zadarmo,neviem, či všetky kartarky su take ako vy,určite par sa najde,ale vela si zapyta peniaze za veštbu,tak mi vas dneska bolo dosť luto,ako na vas podaktorí útočia,ale ako sa vravi,akou zbranou bojuješ,takou dostaneš a pre vas je čisty štít,že ludom vravite čo vidite i ked tie karty su hore nohami,tak asi tak maju byť,a ludia potom hned negativne začnu utočiť,ale časom každy z nich ked prejde čas,zisti,že ste mala pravdu, mila Kett držte sa ,aj ked mate okolo seba neprajníkov, žial svet je dneska dosť zly,mne ste pomohla a verím vam a vašim kartam,určite sa časom ozvem,ako pokračujem v mojej začínajucej robote Vierka
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)