English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Jakmile žádáme přátelskou radu, jsme již rozhodnuti. Prezidenti soudu udělují také slovo advokátovi, když mají již rozsudek hotový.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Obnova-pani Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Obnova-pani Hermit

Janinka
05.10.21
17:12
Nereg.

IP: 176.102.129.*
Dobrý den, už asi od základní školy miluju své ho učitele, který mě pak učil na střední a když jsem vyšla střední, tak na vysoké jsem s ní měla krátký románek😀Nicméně, bylo to opravdu krátké a dost mě to pak semlelo, ale jsem za tuhle zkušenost vděčná.On je přesně o 20 let starší.Naše cesty se úplně rozdělili, on má teď přítelkyni,Sice také o 15 let mladší a já mám už 5.rokem přítele a dceru.Jsem vesměs spokojená, ale uvnitř ho stále miluji a vím, že S tím už nic moc nenadělám, jen se s tím naučit žít.Chci se jen zeptat, zda je možnost, že v budoucnu budeme nějak v kontaktu nebo alespoň po přátelské stránce.Dekuji on Péťa 14.7.70
 
Hermit
07.10.21
20:58
Reg.17.7.21

Milá Janinko,
tohle je zapeklitá věc, navíc je o 20 let starší a vy máte dcerku s přítelem... .
Vytáhla jsem 4 karty z tradičního tarotu a jsou to:
2/Velekněžka - 3/Císařovna - 10/Kolo štěstí - 2/Meče... .
Jste silná a umanutá, pořád v sobě pěstujete lásku k němu... ..Dvě ženské silné karty, co se navzájem posilují, je to vaše tajemství a popravdě řečeno, karty vás vidí jako tu, co si "nedá pokoj a nedá"... ... Kolo štěstí pak ukazuje, že ke kontaktu s ním nejspíš dojde a iniciátorkou budete asi vy, silně vás to pudí... .Ale opravdu si dobře rozmyslete, jestli to za to stojí, vstupovat do "stejné řeky"... ..to je ta varující karty 2/Meče - radí dát si od toho odstup, abyste si to celé nezbourala - tím myslím vztah s otcem vaší dcerky... ..
V celé té situaci jste tady vy jako ta aktivní, Kolo štěstí pak varuje, že to není tak dobrý nápad. Je to čistě na vás, zda ho kontaktujete, když to uděláte, odezva tam bude, ale stojí to za to???
Tak přeji rozvahu a nenechte se unést jen city.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)