English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Čechov

Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a vše to je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet jiných.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nový začátek po životě v zahraničí

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Nový začátek po životě v zahraničí

Markys
06.09.21
11:32
Reg.7.4.19

Dobrý den, 13 let jsem žila v Řecku, pak i měla vážný vztah kde už byla v plánu společná budoucnost a děti. Minulý rok jsem přišla na nevěru a dalších pár věcí a lží které do vztahu nepatří. Ač jsem ho velmi milovala a miluji, věděla jsem, že náprava ani snaha o nápravu není možná. Dočkala jsem se jen dalších lží a zapírání a tak jsem se vrátila zpět do ČR v období Vánoc. S ex jsem byla v kontaktu a v létě jsme se i viděli, ale nyní jsem zpět v ČR kde hodlám i zůstat. Nyní pracuji ve fabrice a beru to jakou nouzovku a jistotu v době covidu. Mám VŠ a mým oborem je hotelnictví a cestovní ruch, což teď úplně moc nefrčí. zajímá mě, jak to se mnou vypadá do budoucna. Ještě nejsem venku z rozchodu, ale snažím se mít oči otevřené. Ale nikdo zajímavý kolem. Kamaádky už všechny zadané a s dětmi (čemuž se nedivím), ale zkrátka mi přijde, že nemám moc šancí nikde nikoho potkat. Moc bych si přála vyléčit se z minulého vztahu a znova se zamilovat a stihnout mít děti. Najde v dohledné době někoho? Budu mít děti? Předem děkuji, Markéta 21.3.1989 ve 23:10.
 
Hermit
06.09.21
19:53
Reg.17.7.21

Milá Markys,
mám zánět šlach v pravé dlani, tak jsem tu pár dní nebyla. Na vaši lásku v Řecku si pamatuji. Musíte si uvědomit, že 13 let je opravdu dlouhá doba a to není rekonvalescence hned, hned nový partner. Navíc, nalijme si čistého vína, po třicítce je to stále více obtížnější v této době, která lásce a vztahům nepřeje... ..a lepší to nebude. Ještě vám chci napsat, že teď prožíváte z hlediska astrologie tzv. návrat Saturna - to je totiž taková první existencionální krize, co čeká každého člověka kolem 29 - 31 roku, tak odtud pramení ty pocity smutku, zmaru, ujetého vlaku.
Práci si držte, protože covid zdaleka ještě nekončí, já to tipuji na jaro 2023, ale pak to bude zase trošku jinak... ..Ale to sem nepatří.
Za mých mladých let, se říkalo: jakoto že má dítě, když není vdaná?!! Musím se tomu smát... ..dnes je to už téměř půl na půl děti z manželství a bez manželství... ..Takže i tohle radím ženám kolem té 35ctky, když nemají partnera, ale moc touží po dětech.
Vy tu v kartách má Císařovnu, to je vyloženě karta těhotenství, takže děti jistě mít budete, do konce roku vám přijde na mysl silný impuls z venku - nabídka, nápad, zcela nový obrat, takže nový objek zájmu, který vás spolehlivě vyléčí - na konci je Ďábel:)))
Tak přeji, ať to vyjde.
Hermit
 
Markys
07.09.21
11:01
Reg.7.4.19

Moc děkuji za Váš výklad a naději, že bude líp. Jen se zeptám, co má znamenat ten ďábel na konci? Z toho jak výklad podáváte asi nic špatného, ale stejně :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)