English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Havlíček-Borovský

Kdo v sebe doufá, ten našel nejlepší oporu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nevím co dál :( Předem děkuji za Vaše rady

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Nevím co dál :( Předem děkuji za Vaše rady

michda9
03.06.18
21:25
Reg.8.5.18

Zdravím :) Můj rok narození je 24.4.1999 a rok narození polovičky kterou miluji je 27.12.1998. Mám takový menší problém. Nevím jak dál. Miluji jednu osobu a cítím náklonnost i z její strany. Bohužel má přítele už dlouhou dobu, asi 5 let. Je moc hodná a rozumíme si ve spoustě věcech. Zažili jsme spolu spoustu krásných vzpomínek a věřím, že bych s ní dokázal být do konce života. Bohužel, jsem ji v hlavě udělal velký zmatek. Nechci ji trápit. Proto se ptám, jestli mám bojovat dál a nebo ji nechat jít. Miluji ji proto pro ni chci to nejlepší. Už opravdu nevím jak dál. Také nevím jak momentálně po pracovní stránce či vůbec jak v životě. Jsem vděčný, že jsem dodělal úspěšně maturitu, ale na vejšku mě nevzali a já nevím jaká je ta správná cesta Budu vděčný za jakékoliv rady. Předem moc děkuji
 
NicolaS
03.06.18
21:41
Reg.22.7.19

Dobrý den,
pracovně si nedělejte starosti (resp. dělejte, ale v rámci možností :), zhruba půl roku budete hledat, ale po Novém roce se naskytne příležitost, za kterou budete vděčný. Myslete však na to, že k této příležitosti vede cesta, nejde tedy sklopit dlaně do klína a jen čekat. Musíte dát o sobě vědět a důležitá osoba si na Vás vzpomene, až bude ta pravá chvíle.

Co se vztahu týče, neříká se mi to lehce, ale životní lásku jste zřejmě zatím nepotkal, ta Vás čeká v následujících měsících, ale je zcela bez problémů a jakýchkoli překážek. Doporučuji se nevázat k zadané polovičce a naopak se otevřít novým příležitostem. Podle všeho tady je spíše problém ve Vás, že kvůli této slečně nejste schopen přijímat signály od jiných.


Držím pěsti, nevidím vůbec žádné trable ve vašem blízkém životě.

Ale jinak samozřejmě, každý sme svého štěstí strůjcem ;) pokud si vyberete problémy, dostanete problémy :)
 
michda9
03.06.18
21:46
Reg.8.5.18

Děkuji moc za odpověď :) Rád bych příští rok zkusil znovu studium, poté bych rád nastoupil k ozbrojeným složkám. Co se týče zadané polovičky máte pravdu, kvůli ní jsem odmítl spousty dalších. Asi je pravda, že kdyby jsme měli být spolu, už by jsme dávno byli. Jsem Vám moc vděčný. Hlavně za to že rady co poskytujete, poskytujete zadarmo. Pro mě jako pro studenta je tohle něco jako poklad. Vím,že jsem teprve na začátku svého života, ale věřím že každý se v životě ocitne na bodu zlomu a neví jak dál, a nezáleží na věku. Moc vám děkuji :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)