English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Saganová

Je věk, ve kterém žena musí být krásná, aby byla milována. A pak přijde věk, kdy musí být milována, aby byla krásná.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Navrat z ciziny do CR - prosim kohokoliv

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Navrat z ciziny do CR - prosim kohokoliv

Markys89
23.11.20
09:07
Nereg.

IP: 94.66.221.*
Dobry den, prave resim rozchod s pritelem cizincem a jakmile to bude mozne (cca kolem 20.12. pokud nezrusi lety apod.)vratim se do CR. Je mi skoro 32 let a mam z toho hruzu. Zila jsem tu nekolik let a ted se vratim domu do detskeho pokoje k rodicum a budu hledat praci, coz bude v soucasne situaci asi taky "lahudka". Momentalne si prijdu takova vyhorela, zklamana a neverim si. Mam obavy, ze budu dlouho hledat praci a ve svem veku viset na krku rodicum a pak taky, ze uz me nikdo nebude chtit. Mam 4 kamaradky, ale vsechny uz ziji jinde, jsou vdane... takze krome rodicu, tam ani nikoho nemam. Tak me zajima jak to se mnou do budoucna vypada. Na prvnim miste asi za jak dlouho najdu praci a pak ten zbtek, dekuji. Marketa 21.3.1989 ve 23:10
 
Londynanka
23.11.20
22:22
Nereg.

IP: 89.102.12.*
Ahoj Markys. Doufám že se na mě nebudeš zlobit ale ani nevím proč přečetla jsem si tvůj "vzkaz ". Nejsem sice kartarka ale jsem skoro v úplně samé situaci až na to že už v Cr jsem měsíc po 5 letech v Londýně a táhne mi na 31😀 a taky si říkám sakra co se stalo. Kdybys chtěla pokecat ozvi se mi na : Deluliss27@gmail.com

Mej se krasne!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)