English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Nérisová

Jsem s těmi, kteří kotvu zvednou i v nejsilnějším příboji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Najdu někdy ideální vztah?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Najdu někdy ideální vztah?

The Lucky Strike
31.08.17
09:38
Reg. před 2016

Dobrý den,

mám pocit, že mě neustále provází smůla na vztahy Když potkám někoho, s kým si rozumím, není tam z mé strany žádná chemie nebo je nedostatečná k tomu, abych s tím dotyčným byla schopna rozvinout více než přátelský vztah, intimně se s ním sblížit. Když se do toho tlačím přes rozum a řeknu si, že bych tomu dotyčnému měla dát šanci, že by za to stál... tak to prostě nejde... nedokážu se přinutit. Mnohokrát jsem to zkoušela, ale nejde to.. :(.

A pak jednou (za dlouhý) čas potkám někoho, kdo mi "voní"... v mém mozku se něco stane a já toho dotyčného nejsem schopna dostat z hlavy.. Jenže těch pár vztahů, založených na "osudových pohledech z očí do očí" a fyzické přitažlivosti, mi nikdy dlouho nevydrželo... A navíc to vždy pěkně bolelo a já se pak dlouho trápila, když už se k té přitažlivosti připojily i city a ty vztahy pak skončily... A já toho dotyčného vždy nebyla schopna dostat z hlavy, dokud jsem (jak jinak než za dlouhé měsíce, ne-li roky) nepotkala někoho, kdo mě opět okouzlil... kdo mi "voněl"..

Tak se ptám... Budu vůbec někdy schopna mít dlouhodobý vztah, kde bude všechno? Láska, porozumění, souznění duší, chemie a fyzická přitažlivost?

Pokud budu mít štěstí a během svého života takový vztah najdu, kdy to zhruba bude? ... Je to tak, že do té doby, než najdu "toho pravého", někoho speciálního pro mě, budu muset políbit ještě hodně žabáků a zažít ještě hodně zklamání? ... Nevím kolik toho zklamání ještě unesu :(

A mám teď vůbec výhledově šanci zažít nějakou OBOUSTRANNOU, OPĚTOVANOU lásku? Kvůli tomu poslednímu už jsem se trápila dost dlouhou dobu, nechci být non-stop nešťastná..

Děkuji

Lucie, 30.7.1990
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)