English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Bacon

Největší díla zásluhy o obecné blaho nalézáme na účtech mužů neženatých a bezdětných.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moc prosím paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím paní Hermit

t.mro
28.09.21
07:32
Reg.3.2.22

Dobrý den, paní Hermit, chci se zeptat na sebe a svou práci. Podaří se mi najít práci v jiném městě a odstěhovat se do nájemního bydlení ? Děkuji moc
Tereza 16/6/1993
 
Hermit
01.10.21
20:13
Reg.17.7.21

Milá Terezo,
mám pocit, že na toto jste se už jednou ptala... ..ale budiž. Já mám stále zánět šlach v pravé ruce, takže se mi špatně píše a míchá karty.
Karty máte:
13/Smrt - 2/Meče - 4/Císař - 7/Meče
Je to jako na houpačce, každopádně karta Smrt není žádné úmrtí, ale říká, že to, co teď prožíváte ohledně práce a bydlení, už zakrátko skončí, což je dobrá pozice.
Nejste příliš váhavý střelec? Dvojka mečů by naznačovala, že nabídka přijde, ale budete ji velmi zvažovat, není v tom vazba na nějakého muže - partnera, nebo nebrání vám rodiče? Císař je autorita z pozice síly a moci... ..Mám dojem, že vám někdo ve vašem rozhodnutí nepřeje, odešla byste ze současné práce s "čistým stolem"? Poslední karty ukazuje na rozčarování, pocity zrady, nesplněných slibů... ..
Tak co s tím... ..soudím, že min. do konce roku se vaše plány neuskuteční.
Karty naznačují, že nemáte ani jasnou představu, jak byste to bydlení zvládala, práce zatím na obzoru není.
Rozhodně ale nezoufejte, protože ač se to dneska a teď zdá nemožné, za pár měsíců se situace ve společnosti a ekonomice může radikálně změnit a půjde to.
Držím vám palce a mějte se hezky.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)