English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Moc prosim pana Konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosim pana Konika

jasmina32
27.06.18
11:42
Reg. před 2016

Krasny den přeji jde zjistit co mě trapi v břichu?26.5 1978.děkuji
 
Koník
27.06.18
12:06
Reg.7.6.18

Dobrý den,máte delší dobu Saturn v opozici na Venuši, to můžou být zdravotní problémy, slabá kvadratura Uran Luna a Merkur vám teď bude asi tři dny dělat opozici na Lunu, jelikož je Luna v Kozorohu, a Venuše Rak, mohou to být být střevní potíže, Momentálně vám jde také Slunce přes Venuši a Jupiter přes Uran, mělo by vám to přinést podporu a určitě už pomalé zlepšování, pijte Mátu, mělo by to do tři dnů být lepší,byla jste s tom u lékaře? Pokud by po třech dnech nepřestaly potíže tak raději běžte. Slunce s Jupiterem vám ale přinesou dobre zprávy.
 
jasmina32
27.06.18
12:22
Reg. před 2016

Byla včera vyšetřeni zatim pry ne.mam to od nervu.?tak nevim.dekuji
 
jasmina32
27.06.18
12:30
Reg. před 2016

Trapi mi to uz 2 měsice.
 
Koník
27.06.18
12:35
Reg.7.6.18

Ano také, ono to s tím vše souvisí, Uran to jsou mimo jiné nervy,Luna žaludek, bude do dobré uvidíte, vyhýbejte se stresu, nic vám nestojí za trápení.
 
Koník
27.06.18
12:39
Reg.7.6.18

Uran je teď právě aspektovan tak, že se ještě bude vracet do Berana a z Berana dobrý Býka a pa už by měl úplně uvolnit orbis, jen to chvíli potrvá, začátek příštího roku, ale to je neznamená, že se budete trápit ták dlouho, teď je právě u vás Jupiter na Uranu a Slunce na Venuši a pomůže vám, Merkur přestane být v napětí za tři dny, pak to bude lepší, celkově však hlídat stres.
 
jasmina32
27.06.18
12:40
Reg. před 2016

Děkuji ono to nejde.podnikame a pracuje u nas tchyne 27.4 1951.a kuli ni mam kazdy den ohromny stres a manzel to řešit nechce.Mate radu?
 
Koník
27.06.18
13:10
Reg.7.6.18

Dobrý den, u vás dvou vidím vzájemnou provokaci, kde navic ona je ta která má tendence velet a komunikačně se trefovat, taktéž Slunečně se cítí že víc září ona, přesto máte mezi sebou Pluto v dobrém aspektu na Venuši, kde je velká šance najít udobření, mělo by to směřovat tímhle směrem i když je to těžké, zkuste ji nějak přijmout a vnímat jak to napětí se rozpouští a ono to nakonec půjde. Vždy je třeba udělat první krok, rozpustit zlobu a přestat toho člověka vnitřně řešit, v opačném případě to bude jen zesilovat. Uvidíte že se vše zlepší.
 

jasmina32
27.06.18
13:51
Reg. před 2016

No moc moc dekuji nevim zda zvladnu krok bojuji sni uz 23let.a je mi lepe kdyz ji ani nevidim.ale uvedomuji si ze tim trapim i manzela je to jeho matka.potrebuji se uklidnit a na čas ji ignorovat.a vzdy delam prvni krok ja.ona pak plače ze jsem hnusna na ni.kuli n8 jse. 3 roky nemluvila s nasima.i tak ji mam přijmout kdyz mi furt ubližuje?diky
 
Koník
27.06.18
14:13
Reg.7.6.18

Dobrý den,vim že je to těžké a zvláště když je to dlouho trvající záležitost, kdy vždy maté pocit, že jste se pro to pokusila něco udělat a vždy to selže, či se to zvrhne ještě v horší, ale věřte že právě teď když vám jde Jupiter přes Uran, což je jednou za 12 let, je právě ta pravá chvíle, kdy se může všechno uvolnit. Uvidite že to vyjde.
 
jasmina32
27.06.18
14:25
Reg. před 2016

Moc Vam děkuji
 
jasmina32
27.06.18
14:27
Reg. před 2016

Miluji manžela a zkusim to.jeste posledni dotaz manžel 25.8 1975 je mi a bude mi věrný?diky na nic uz se jineho ptat nebudu
 
Koník
27.06.18
14:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte mezi sebou velice pěkné aspektovane Venuše, je tam ale možnost trochu skřípaní ve vztahu neb Uran je v napětí s Lunou, ale Saturn tam dělá Stabilitu, takže, váš manžel určitě nebude žádné neviňátko, můžete se mezi sebou i občas dost pohadat, neb je tam napětí Pluto Venuše, ale měla by tam být stabilita. Celkově to berte optimisticky.
 
jasmina32
27.06.18
14:49
Reg. před 2016

Diky.prave mi prijde ze dost s jinyma zenama koketuje.tak věrny asi nebude?
 
Koník
27.06.18
14:56
Reg.7.6.18

Dobrý den, tak není třeba hned vidět nevěru, ale jak říkáte koketovaní tam bude, má rád svou svobodu. Přesto i vás. Byla by velká chyba ho ale na to upozorňovat, dělejte že vás to nezajímá a nebojte, radši myslete na své zdraví.
 
jasmina32
27.06.18
14:59
Reg. před 2016

Dobre dekuji moc
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)