English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Prišvin

Vše krásné na zemi je od slunce a vše dobré od člověka.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moc prosím o vyklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím o vyklad

VeronikV
17.10.18
10:31
Reg.25.1.18

Prodáváme dům. Noví majitelé chtějí odstoupit od smlouvy, nevyšlo u m financování, ale zároveň si myslíme, že budou chtít odstoupit jinak. Že na nás něco chystají. Prosím moc o výklad 22.10.1982
 
VeronikV
18.10.18
07:13
Reg.25.1.18

Prosím o odpověď pane koniku
 
Koník
18.10.18
07:30
Reg.7.6.18

Dobrý den, Merkur vám pomalu přichází do přesné konjunkce s Jupiterem, Slunce konjunkce Venuše a téměř Saturn, Pluto, přijdou dobré zprávy, nějaké zlepšení, zároveň však bude přetrvávat nějaký blok, to by mělo po týdnu přejít k lepšímu, také se můžete těšit za měsíc již se bude blížit Jupiter k Uranu a přijdou velké změny. Dnes tedy teď máte Lunu v Trigon u na Merkur, což bude i dopoledne mít vliv, by měly přijít nějaké lepší zprávy.
 
VeronikV
18.10.18
07:58
Reg.25.1.18

Odstoupili. Budeme muset vracet rezervaci? Peníze?
 
Koník
18.10.18
08:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, vzhledem k postavení Merkura to vypadá na pozitivni zprávy pro vás a proto tí vypadá že ne.
 
VeronikV
18.10.18
08:53
Reg.25.1.18

Děkuji moc. Můžete se mi podívat na práci? V pondělí jdu na výběrové řízení. Jiný obor než jsem pracovala. 22.10.1982, 7 h rano
 
Koník
18.10.18
09:20
Reg.7.6.18

Dobry den, mělo by to dopadnout dobře, Slunce se vám blíží na Ascendent, měla by jste zazářit, Mars dá velkou energii, je v kvadratuře na Jupiter a Luna bude na hrotu Berana, což také dodá velkou energii.
 
VeronikV
18.10.18
09:27
Reg.25.1.18

Myslíte tedy že mě na danou pozici přijmou? Mám přijít 22.10. ve 13 h. Tedy v den mých narozenin
 
Koník
18.10.18
09:38
Reg.7.6.18

Dobrý den, určitě ano, Luna bude navíc v trigonu na Uran. Není tam nic co by svedcilo o opaku.
 

VeronikV
18.10.18
10:26
Reg.25.1.18

Děkuji moc. Ještě co se týká domu. Ukončíme smlouvu se stávajícími zájemci a vystěhuje mě je bez problémů? A přidáme dům znovu a kdy?
 
Koník
18.10.18
10:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, nemusí to byť až tak bez problémů, neb se dívám že vám Saturn vstupuje na 3 hrot, může tam být průtah, nicméně Jupiter do měsíce projde přes Uran a do Vánoc přijdou v tomhle směru změny zcela určitě
 
VeronikV
18.10.18
11:12
Reg.25.1.18

Děkuji k c. Prosím můžete se mi podívat na zdraví?
 
Koník
18.10.18
11:24
Reg.7.6.18

Dobrý den, Uran máte na konci 6 a v opozici na Venuši Pluto Saturn, může přinášet nečekané zdravotní potíže, neb napětí je do 12, ale zároveň je tam podpora trigon Luna, tím že je velmi hře Uran, může jít v podstatě o cokoli, ale nemělo by to být nic co by se vleklo, Uran většinou zase všechno mění, nemoci se zlepší, Uran se uvolní příští rok tedy pomalí se bude uvolňovat, je to tzv pomalá planeta.
 
VeronikV
18.10.18
14:36
Reg.25.1.18

Děkuji. Zatím žádná dobrá zpráva. Tak uvidíme. Do večera je čas. Prosím můžete se mi podívat na zdraví mého otce 30.5.1958. dekuji
 
Koník
18.10.18
14:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, váš otec má teď asi na tři dny v napětí Venuši s Uranem,může to přinest potíže pakliže se nachází v oblasti zdraví, má ale jiná velmi dobře aspektované Pluto na delším dobu na Merkur, takže je tam velká pravděpodobnost transformaci.
 
VeronikV
19.10.18
11:14
Reg.25.1.18

Děkuji. Začali mě zvát na více pracovních pohovoru. Myslíte, že opravdu vyjde ten v pondělí nebo jiný?
 
Koník
19.10.18
12:00
Reg.7.6.18

Dobrý den, ohledně práce nebudou žádné výrazné bloky, naopak, spíše to vypadá že budete mít na výběr, to bude již potřeba vnímat to co vám bude nejlépe vyhovovat. Slunce vám bude velmi nakloněno.
 
VeronikV
22.10.18
10:17
Reg.25.1.18

Děkuji moc. Dnes jdu na vyberko. Mám obavu a ani nevím, jak se připravit. Zda jdu k sekretářce či řediteli na pohovor? Jestli tam bude více lidí? Můžete se mi prosím podívat?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)