English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

polské př.

Se svým dílem na slunce, cizí hoďme do temnice!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moc prosím Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím Hermit

Andrian
29.10.21
22:43
Reg.21.10.20

Milá Hermit, jste úžasná, vše se vyplnilo, včetně intenzivního flirtu, vlastně dvou (I když já si myslela, že by to přece jen mohlo být víc, ale užila jsem si to, nebo ještě užívám, hodněmi to zvedlo sebevědomí... ).
Nicméně bych vás chtěla moc poprosit o nahlédnutí, co mne ve vztazích čeká dál. Stále bych si přála, abych pro někoho znamenala něco víc než zábavu (I když i to je fajn, přiznávám, ale... víte, jak to myslím).
Moc děkuju za Váš čas, Vaše slova, Vaši podporu. Andrea (Vodnář 1979).  
 
Hermit
13.11.21
20:20
Reg.17.7.21

Milá Andreo,
tak to jsem ráda, že jste si to užila, protože tohle úžasně pomáhá a formule další prožívání. Buďte ráda i "jen" za to, ale rozumím, každý asi touží po pravé lásce... ..a teď co si každý jeden pod tím představujeme, že jo:)))
Karty jsem vytáhla:
4/Meče - 2/Velekněžka - 12/Viselec - Páže mečů... .
Po pravdě řečeno... ..hned se tu nikdo neukazuje... ..min. přes zimu do jara budete sama, víte ona celá společnost je vlastně umrtvená "pod pokličkou"... ..není chuť k ničemu... ..Je třeba se nenechat tím otrávit, ale Velkněžka ukazuje, že to zvládnete, možná vás zaujme něco u "duchovna-esoteriky", ponoříte se do nějakého studia, zájmu... ..viselec sice ukazuje na další ustrnutí, ale to zvládnete, žádné plačky a hroucení... .Na závěr té půl roční vyhlídky je tu mladý "Sekáč" - to Mečové páže - to by mohl být mužský element, mladší, trošku ztřeštěný, odvážný, drzý - jako by po vás "šel"... ..s jakým úmyslem... ..
Tak to vydržte, ono se to na jaře rozsekne.
Očekávejte neočekávatelné, a to platí pro všechny lidi na této Zemi a pro všechny oblasti života.
Zdraví Hermit
 
Andrian
14.11.21
17:33
Reg.21.10.20

Milá Hermit, velice děkuju za Váš čas a trpělivost. Moc si toho vážím a cením. Ono to u mne přesně k Vaší předpovědi směřuje. Bohužel. Ale jak píšete, nenechám se otrávit. V jiných sférách života jsem úspešná. Tak se zase schován tam;) Asi je příliš přát si, aby i tohle se mi splnilo. Jen to na mne občas prostě doléhá...
Vám ještě jednou dík. Musíte být opravdu moudrá žena s velkou životní zkušeností. Ve vašich slovech je taková pravdivá podstata... máte můj obdiv. Přeji také, abyste se brzy zotavila. A ráda bych se třeba na jaře zase s Vámi poradila. Srdečně A.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)