English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Amiel

Snaha po osobním štěstí je jen prodlužování zvířeckosti v nás. Lidskost začíná v člověku teprve, když se ho zřekne.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Letní ztráty

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Letní ztráty

Papa
09.08.18
09:14
Reg.9.8.18

Dobrý den, potřebovala bych rozumět tomu, co se děje. Prosím o radu, co s tím, kde je zakopaný pes. Jsem narozena 23.2.1994. S přítelem (31.7.1994) spolu chodíme už 6,5 roku. Poslední tak 3 roky se vždy v létě stane něco, co ohrozí náš vztah nebo minimálně mou důvěru - přesněji řečeno on si potřebuje ode mě odpočinout a neví, co chce, jestli chce se mnou být.
Minulý rok na začátku srpna se ode mě tak trochu odstřihl s jeho slovy, že potřebuje čas a věří, že to za chvíli bude dobrý, bylo to po dovolené.
Rok před tím na konci června mi řekl, že ho láká poznat i jiné holky, že mu je to líto, pak mě asi po měsíci podvedl, nadiktoval si pauzu a užíval si s ní románek, potřeboval si ujasnit, co vlastně cítí ke mně.
Rok před tím po dovolené potřeboval ode mě pár dní odstup.

Nyní jistě na něj zase přichází fáze "nevim". Přestože jsme spolu na žádné dovolené nebyli, on byl opět týden pracovně pryč, a den potom, co se vrátil, už zase vypadá uzavřeně. Ptala jsem se včera, jestli je v našem vztahu vše v pořádku. Řekl, že jo, ale večer (po volném dni ale zase v práci) už nevěděl, jestli chce, abych u něj spala, že je lrý mrzout. Jeho přístup by mě psychicky mučil, tak jsem uznala, že přespání nebude. Teď má dohodnuté posezení s přáteli na několik večerů, takže nevim, kdy ho uvidím.
Nikdy nic nechce řešit, prostě to většinou nějak odezní. O společné budoucnosti už dlouho nemluví, pořád je jen v práci, a když je doma, tak zase myslí na práci a odpovídá na pracovní e-maily, o práci se mu i často zdá a mockrát ho to i probouzí. Asi práci miluje víc než mě. Občas mu do práce chodím trochu pomáhat, abych s ním aspoň trochu byla. Bavíme se jenom o práci, nebo mě popichuje, že mu napsala nějaká holka, aby mě pozlobil. Jinak je to úžasný kluk, hodný, chytrý, šikovný, pracant, chlap ne žádná holka.
Zajímalo by mě tedy, co to znamená. Jestli je jeho nejistota součástí cyklu jeho bytí, nebo to je zas nějaké poučení či trest pro mě. Jestli po zbytek doby, co spolu budeme, mám každé léto očekávat takovéhle odcizení. Jestli to mám zapotřebí. Co bude dál, jak to mám zvládat, když mi v podstatě v tomto období není oporou.

Mockrát děkuji za přečtení mého problému a pomoc
 
Niki1212
09.08.18
10:28
Nereg.

IP: 90.181.150.*
Ahoj. Tady pomůže jedině odstřihnutí, a to z tvé strany. Minimálně do doby, než znovu nalezneš svou sebeúctu (a tu opravdu momentálně v pořádku nemáš, pokud se držíš muže, který tě neustále nechává v nejistotě, má potřebu ti sdělovat, že si zrovna s někým zaflirtoval a odsouvá tě na druhou kolej). Pokud chceš, aby mu něco došlo, tímhle způsobem k tomu nedospěješ... Ty bys měla být ta, která to teď utne, že si potřebuješ v sobě ujasnit, zda chceš v něčem takovém a s někým takovým pokračovat dále... Máš tendence ho omlouvat, že má starosti s prací, že neví, co chce, ale přitom pořád čekáš, že se něco změní... Ano, může se něco změnit, ale musíš začít u sebe. Nenechat se takhle manipulovat. V současné chvíli si tě evidentně nezaslouží. Nebo ty chceš ztrácet roky ve vztahu, ve kterém nejsi šťastná? A to štěstí přitom může přijít záhy. Jen stačí se od toho odpoutat. A mít se ráda. Když se budeš mít ráda, nedovolíš žádnému chlapovi, aby si z tebe dělal rohožku. A nepřiběhneš zpátky v okamžiku, kdy se jen tak ledabyle omluví, že to přehnal... A věř mi, že ze mě mluví vlastní zkušenost. A také jsem k tomu musela dospět těmito hořkými zkušenostmi. Teď už bych takovému chlapovi maximálně obratem sbalila kufry, ať si jde. Buď tou jedinou volbou, ne jednou z možností.
 
Niki1212
09.08.18
10:56
Nereg.

IP: 90.181.150.*
Doporučuji na stránkách First class článek "Proč nás srdce drží ve vztazích, ve kterých už rozum nechce být".
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)