English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Davydov

Malá láska, když není opětována, se změní v přátelství; velká v nenávist.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

L. Prosím radu

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

L. Prosím radu

lidvan
05.02.20
13:22
Reg.27.1.17

Dobrý den, čeká mě hezký vztah, najdu brzy lásku? Bude to s Mirkem, se kterým se mám setkat osobně?Ludmila, 11.9.65
 
Kett
05.02.20
22:23
Reg.5.2.20

Ludmilo - zkuste polozit otazku jinak.

Treba: mam se setkat s potencialnim partnerem. Mam tomu prikladat vetsi vyznam? A kam by to vedlo?

Pak se da udelat vyklad CESTA a zjistite o co skutečně jde, o co prijdete, co ziskate a kam to vede.

Pokud souhlasite, zitra vam vyklad napisu?
 
lidvan
06.02.20
09:16
Reg.27.1.17

Ano, děkuji, chci se zeptat, jaká bude naše společná cesta, jestli vybudujeme trvalý vztah. Děkuji
 
Kett
06.02.20
11:06
Reg.5.2.20

Situace: 6 poharu
Co se nestane: 9 mecu
Co se stane: 9 holi
Kam to vede 10 mecu

Vyklad: jste v situaci, kdy se citite zrazena a drzite si odstup od okoli. Pokud ve vztahu vytrvate, snizi se pravdepodobne tlak z okoli, kteremu jste vystavena. Ziskate tim vztahem prilezitost ke zmend v kazdodenni sedi, budete mit prilezitost si zkusit veci ktere jste keste nezkusila. Poznate lidi, kteri vam pomohou a podrzi vas.
Bohuzel posledni karta nenaznacuje, ze by tento vztah mel byt trvaly, ale da vam prilezitost poznat nove oblasti zivota - s jejichz pomoci zrejme nakonec partaka najdete.

Je tu ale jina moznost vykladu vztahu mezi prvni a posledni kartou. Pokud se neustale trapite s tim co bylo (6poharu) pak by vam tento vztah mohl stat tim bodem, kdy stare bude zapomenuto a nove bude mit sanci uspet. Vasi situaci neznam - takze si vyberte.
Ja bych do toho sla s umyslem hledani kamarada na pokec a videla bych casem, ktery vyklad je pravdepodobnejsi.
Hlavne si ujasnete, jestli mate vyreseny to stary a dost prostoru pro novy.
 
lidvan
06.02.20
22:17
Reg.27.1.17

Moc děkuji za výklad. Minulost mě netrápí, jsem šťastná a v pohodě, jen bych chtěla novým vztahem obohatit život. Děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)