English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Luther

Mládí je jako mladý mošt. Nedá se udržet. Musí vykvasit a přetéct.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Koník

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Koník

Koník
08.09.20
12:28
Reg.7.6.18

Kdo má zájem o astrologické výklady ať se ozve, datum, případně čas narození
 
007kelinka
08.09.20
21:08
Reg. před 2016

Dobrý večer pan Koník, mala by som na Vás prosbu, či mi viete vysvetliť, čo sa mi stalo, čo to má znamenať...
V sobotu večer sa mi stalo toto.
Vyprážala som si fašírky, do predu som si pripravila misku, do ktorej ich budem dávať. Ked som si pritiahla misku bližšie k sebe, zostala som ako obarená. Za miskou bolo KLBKO ZLATÝCH KUČERAVÝCH VLASOV. Viem, iste, že som to nedala tam ja, lebo celý čas som bola pri doske a chystala na zajtra veci. Nikoho som nevidela, ani nepočula žiadny zvuk. Strašne som sa zlakla a začala sa z ničoho nič triasť a mimovolne mi vypadli slzy. Nedokázala som isť si lahnúť, až nad ránom okolo 05:00 hodine som išla. Prvé ako som vstala o 09:00 hodine, som išla do kuchyne, pozrieť, či sú tam tie vlásky. Boli tam, bála som sa to chytiť do ruky, tak som si vzala servítku a zabalila som to do servítky a odložila. Celý čas mi chodí po rozume, odkial sa mohli tam vziať, nedáva mi to rozum. Viete mi to vysvetliť? Ďakujem
 
wwera
08.09.20
23:22
Reg.20.8.20

Velice Vás prosím, Koník, napište mi na e-mail: wervero@seznam.cz Jen sem nechci psát datum narození. Prosím.
 
Angle_01
09.09.20
07:04
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Koník
09.09.20
09:51
Reg.7.6.18

Dobrý den 007kelinka,v žádném případě nechci váš zážitek podceňovat, přesto je vždy důležité opravdu vyloučit všechny možnosti,děti, zvířata, rodina, mnohdy vítr oknem přinese, nebo jste byla někde a zachytila jste vlasy, které se následně dostaly na místo na kterém jste je našla, Andělé většinou nepřináší strach, jejich přítomnost dává světlo teplo, radost. Povzbuzení,vás to však vystrašilo, šla z to zlá energie. Splnilo to úkol, dejte to pryč a určitě se nenechte ovlivnit strachem.Tim se jen krmí potvory z astralu, které čekají na každodenní lidskou úzkos.
 
007kelinka
09.09.20
20:21
Reg. před 2016

Dobrý večer pán Koník, v žiadnom prípade som nemohla nikde zachytiť tie vlasy, lebo ked prídem domov sa prezlečiem celá. A tuto píšem, že som piekla koláč a varila na nedelu obed. Celý čas som bola pri pracovnej doske. Pripravila som si misku, do ktorej som chcela dávať už vypražené fašírky. Ked sa dopražila prvá várka, pritiahla som si misku bližšie, že dám do nej servítky. A akonáhle som si pritiahla tú misku, ZA MISKOU BOLI TIE KUČERAVÉ ZLATÉ VLASY. Áno, bol to pre mňa šok, lebo som celý čas stála pri pracovnej doske, nikde som neodbehla a nemalo mi to ako priletieť cez okno, lebo okno mám zatvorené a balkónové dvere , na nich mám sieťku, takže to nemohol nikto sfúknuť do bytu. Psík mi zomrel pred 7-imim rokmi, kvôli povinnému čípovaniu, bola som doma sama a deti mám už veľké a každé má svoju rodinu. Som vdova.
 
007kelinka
09.09.20
20:37
Reg. před 2016

Pán Koník, môžem Vám poslať na e-mailovú adresu odfotené tie kučeravé vlasy, ako vyzerajú. Moja e-mailová adresa je: mozesoval@gmail.com a môžete mi napísať správu a ja Vám pošlem foto. Neviem, ako sa to vkladá sem na tento portál.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)