English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

S opravdovou láskou je to jako s duchy: každý o nich mluví - ale kdo je viděl?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

konec manželství

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

konec manželství

ditulina
24.07.18
18:29
Reg.24.7.18

dobrý den, chtěla jsem se zeptat... muž mě před půl rokem opustil kvůli jiné, zajímalo by mě, zda-li spolu zůstanou... ..a jaká bude moje budoucnost, zda-li se s odchodem manžela smířím a najdu ještě novou lásku a spokojenost... .děkuji já 1.4.1968 a muž 24.2.1969
 
Koník
25.07.18
08:18
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše teď u vás prochází transformací a tím že jde přes Pluto a Uran zároveň, Čeká vás nějaký nový překvapivý start na bázi znovuzrození, smířite se nebojte, vesmír vám jen ukázal že muž který vás nechal nebyl ten správný pro vás, popřejte mu štěstí , odpusťte mu a soustřeďte se na nových vztah, který vás potěší.
 
ditulina
25.07.18
16:32
Reg.24.7.18

a mohu se zeptat... zůstanou spolu? Jak dlouho se s tím budu ještě trápit? Je vůbec cesta se z toho někdy vymanit... a odpustit... po tolika letech? Píšete, že mě čeká nový vztah... za jak dlouho... a zda-li to bude ten správný muž... možná i lepší... zatím je to vše pro mě bolestné... tak tomu tudíž moc nevěřím... nejsem již nejmladší... a po tolika letech s jedním mužem začínat znovu...
 
Koník
25.07.18
17:05
Reg.7.6.18

Dobrý den, nikdy nehledejte správného muže, každý chce toho správného partnera, ale poté přichází zklamání,je třeba nehledat, ale naladit se, být připravena, ale nikoliv myšlenkou ovládána, již máte aktivní transformaci, vymažtez z hlavy minulost a vnimejte jen klid a pohodu, nic nehledejte, vztah přijde. Bez data narození té ženy nemohu bohužel posoudit charakter vztahu, co však mohu poradit, popřejte jim v duchu hodně štěstí, odpusťte mu a věnujte se svým radostem, ač se to zdá těžké, po odpuštění přichází velká úleva. Odpuštěním se otevírá nová cesta a radost.
 
ditulina
25.07.18
17:21
Reg.24.7.18

on je 28.2.1969 a ona 20.10.1976
 
Koník
25.07.18
17:40
Reg.7.6.18

Dobrý den, nahoře jste psala 24, jen abych věděl které je správné
 
ditulina
26.07.18
05:16
Reg.24.7.18

správné je 28.2.to jsem se uklepla... nevšimla jsem si... děkuji
 

Koník
26.07.18
08:23
Reg.7.6.18

Dobrý den, je tam sice blok Venuše Slunce opozice, který značí spíše jednostranný vztah, který po čase vede k rozchodu, ale je tam Plutonická vazba na Lunu, která dává velké emoce zároveň dobře aspektovaný Uran dává uznávání svobody toho druhého. V podstatě alebo že se rozjedou ta šance tam je.
 
Kočkapočka
28.07.18
14:50
Nereg.

IP: 213.195.201.*
Dobrý den, mne vychází, že vy si nikoho teď nenajdete, protože nejste odpoutaná od ex a on je ten aktivnější, ktery balil tu druhou ženu, tudíž ona byla sbalena a tak trochu neví, co chce. jestli spolu zpustanou nevim, ale on ji opustit chtit nebude.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)