English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Heine

Moudří plodí nové myšlenky a blázni je rozšiřují.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

kolegyna byvala

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

kolegyna byvala

Verunika
17.06.18
21:30
Reg.13.8.17

dobry vecer p. Koník,nejako ma stale trapi moja byvala kolegyna kvoli ktorej som odisla z roboty po 22 rokoch,ako som Vam spominala, pracovali sme spolu 13 rokov v jednej miestnosti sme sedeli spolu len my dve,a stale ma ohovarala,aj ine kolegyne,a potom sa usmievala im do oci,ale na kazdeho nieco mala, a takto si opantala nasu sefku,ktora bola proti mne a nic si nedala vysvetlit,len vzdy mi vynadala a na nu mala pekne slova, dokonca si potykali a so mnou nie,velmi som tym trpela, a chodila som do roboty so stiahnutym zaludkom,tak urcite bolo aj dobre,ze som skoncila pracovny pomer k 2.5 tohto roka,ale stale ma vo vnutri boli,ze ona zvitazila i ked bola falosna intrikarka a ja som ako cestny clovek musela odist,ci sme mali nieco karmicke s touto kolegynou,velmi ma to tak trapi,i ked som od nej,ale rada by som vedela,ze ci sme si nieco mali v tomto zivote odovzdat a preco jej sa dari,ze ona ostala v robote a ja som odisla,pritom ona ma partnera,aj rodicov, a ja som po cely zivot na vsetko sama,tak vas pekne prosim pan konik ak sa da o vysvetlenie,ona sa vola Ivona,nar.22.2.1964 cas tusim niekedy poobede okolo tretej ,a ja Viera 6.4.1962 dakujem mozno vasim vysvetlením to nejako v sebe vstrabim,dakujeeeeem
 
Koník
17.06.18
21:59
Reg.7.6.18

Dobrý den,nemusíte se vůbec trápit, nic není vaše vina, ona je problematický člověk všeobecně ohledně pomluv a intrik, má v radixu Merkur kvadratura Neptun, Lunu v Blížencich v trigonu na Slunce které je blízko Marsu, to je agresivní člověk, pomlouvačný, pasivně mstivý, navic máte mezi sebou Slunce s Uranem v napětí, který zapříčinil že jste musela odejít,plus tam byla manipulace,vůbec se tím netrapte, víte, člověk někdy musí odněkud odejít s pocitem, který zanechá šrámy, vesmír nám někdy ukazuje správnou cestu způsoby které zranují,protože je to jediný způsob jak nám sdělit že jsme na špatném místě a že štěstí nás čeká jinde, vždy pamatujte to co nám dnes ublížilo, to nás zítra posílí.
 
Verunika
17.06.18
22:11
Reg.13.8.17

dakujem velmi pekne pan Koník za vysvetlenie,hned mi je lepsie na dusicke,lebo uz som si myslela,ze vo mne je chyba,aj ked som vedela,ze ona je ta problemova,a krasne ste to napisal, s tym,ze kde nieco skonci,tak vesmir ma pripravene nieco lepsie, teraz sa mi bude uz lepsie spavat,lebo ma to dost trapilo, ste naozaj vynimocny clovek,a vidim,ze kazdemu pekne odpovedate,je to velka vzacnost takto zadarmo ludom pomahat,nech vam svieti slniecko na Vasej ceste
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)